15 сесія

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради  за ІІ квартал 2021 року.
  2. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради на 2021 рік станом на 01 липня 2021 року.
  3. Про затвердження звіту про роботу Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради за 6 місяців 2021 року.
  4. Про затвердження звіту фінансової діяльності  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за І півріччя 2021 року.
  5. Про затвердження звіту фінансової діяльності комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за  І півріччя 2021 року.
  6. Про затвердження звіту  про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за  І півріччя  2021 року   Додаток 1          Додаток 2
  7. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням № 68-4-VIII від 24.12.2020 року.
  8. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
  9. Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради та затвердження її Положення
  10. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дівичківської сільської ради
  11. Про організацію підвезення  здобувачів освіти та педагогічних працівників закладів  освіти Дівичківської сільської ради в 2021/2022 навчальному році
  12. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради в 2021/2022 навчальному році.
  13. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради  на здачу в оренду бетонного майданчика розміром 12,0м. на 11,1м., загальною площею 133,2 кв.м. щодо встановлення твердопаливного котельного обладнання для подальшого виробництва теплової енергії з альтернативних видів палива
  14. Земельні питання