15 засідання виконкому від 12.07.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про затвердження висновку комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, сфери послуг та інвестиційної діяльності щодо фінансово-господарської діяльності КП "Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради (ріш.№ 88-15)

2.Про схвалення Програми з регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки (ріш. № 89-15)

3.Про забезпечення пожежної безпеки а закладах освіти Дівичківської територіальної громади протягом 2018-2021 років ( ріш.№ 90-15)

4.Про заходи з підготовки до організаційного початку 2021/2022 навчального року у закладах освіти Дівичківської сільської ради (РІШ.№ 91-15)

5.Про закріплення місця висадки та посадки пасажирів на зупинці громадського транспорту загального користування у с.Дівички (військова частина) (ріш.№ 92-15)

6. Про утворення місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердження її складу та положення (ріш.№ 93-15)

7.Про зміну поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Діденко Ірині Анатоліївні з вулиці Садова, 15 на вул.Садова, 15-А в с.Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області (ріщш.№ 94-15)

8.Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці Кулик Катерині Григорівні (ріш.№95-15)

9.Про зміну поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Мельниковій Аллі Михайлівні з вулиці Соснівська, 39 на вул.Соснівська, 41 в с.Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району Київської області (ріщш.№ 96-15)

10.Про зміну поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Марченку Михайлу Павловичу з вулиці Березова, 8 на вул.Березова, 9-А в с.Єрківці Переяслав-Хмельницького району Київської області (ріщш.№ 97-15)

11.Про видачу ордеру на службову квартиру за адресою: с.Дівички, вул.Артилеристів 1, кв.29 (ріш.98-15)