20 сесія

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради  за ІІІ квартал 2021 року.     ДОДАТОК
  2. Про затвердження звіту про роботу Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради за 9 місяців 2021 року.    ДОДАТОК
  3. Про затвердження звіту фінансово-господарську  діяльність  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за 9 місяців 2021 року.
  4. Про затвердження звіту фінансової діяльності комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за  9 місяців 2021 року.
  5. Про затвердження звіту  про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за  9 місяців  2021 року.
  6. Про затвердження комплексної Програми підтримки  сім’ї та забезпечення прав дітей  «Щаслива родина-успішна громада».
  7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
  8. Про надання безповоротної фінансової допомоги Комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради»
  9. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
  10. Про перейменування  Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області та її виконавчого комітету.
  11. Про затвердження структури та загальної чисельності  виконавчих органів Дівичківської сільської ради.
  12. Про зміну назви Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Дівичківської сільської ради» Переяслав-Хмельницького району Київської області та  внесення змін до Статуту підприємства.
  13. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради»
  14. Про внесення змін до Статутів закладів та установ освіти Дівичківської сільської ради.
  15. Про  внесення змін у рішення від 15 квітня 2021 р. № 455-9-VIII«Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів та установ освіти Дівичківської сільської ради»
  16. Про  внесення змін у рішення від 22жовтня 2021 р. № 881-19-VIII«Про організацію роботи  комунальної установи Дівичківської сільської ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
  17. Про встановлення надбавки та премії сільському голові Слюсарю О.М. на 2022 рік.
  18. Про вихід із членства Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  19. Про продовження членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
  20. Про звільнення від сплати за надання соціальної  послуги стаціонарного догляду гр. Ярошевич Ольги Антонівни.
  21. Земельні питання.