7 засідання виконкому від 25.03.2021

ПРЕЛІК ЗАТВЕРДЖЕНИЙХ РІШЕНЬ

РІШЕННЯ 7 ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

1. "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.02.2021 року № 19-03 Про встановлення для Комунального підприємства "Житлово-комунального господарство Дівичківської сільська ради" тарифів на водопостачання для потреб установ, організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету та населення сіл Стовп"яги, Веселе, Гречаники, Кавказ, Дівички, Ковалин"

2. "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об"єкта будівництва "Послуги зі встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу в Ковалинському навчально-виховному об"єднанні "Заклад загальної-середньої освіти І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти" Дівичківської сільсьокої ради за адресою: Київська обл., с. Ковалин, вул.Шкільна, 2""

3. "Про виділення одноразової грошової допомоги на поховання Черенковій В.С."

4. "Про присвоєння поштової адреси об"єкту нерухомого майна інженерній гідротехнічній споруді РШ № 1, яка знаходиться на річці Карань за межами населеного пункту села Стовп"яги Дівичківської сільської ради"

5. "Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці Деркачу С.О"

6. "Про затвердження базової лінійної витрати палива на автомобіль RENAULT SANDERO Д/Н АІ 0680 МС, який використовується як власний транспортний засіб для виконання службових поїздок заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради"

7. "Про затвердження зразків протоколу про адміністративне правопорушення та припису про усунення порушень Правил благоустрою на території Дівичківської сільської ради"