9 засідання виконкому від 20.04.2021

РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ ВІД 20.04.2021 РОКУ

1. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об"єкта будівництва.

2. Про затвердження зведеног кошторисного розрахунку вартості об"єкта будівництва "Поточний ремонт приміщень будівлі Єрківецького старостату в яких розміщена Публічна бібліотека Дівичківської сільської ради, за адресою: вул. Ферапонтова, 7, с. Єрківці, Переяслав-Хмельбницького району, Київська область"

3. Про затвердження плану заходів щодо реалізації Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2022 року на території Дівичківської сільської ради

4. Про створення робочої групи по контролю за ходом підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року підприємства ЖКГ «КП Дівичківської сільської ради» та об’єктів соціальної сфери

5. Про утворення комісії з обстеження об’єктів та споруд, що знаходяться на території Дівичківської сільської ради.

6. Про внесення змін до рішення № 164 від 15.11.2018 року «Про затвердження Положення про Комісію з питань захисту прав дитини та її складу» (зі змінами)

7. Про внесення змін до рішення № 164 від 15.11.2018 року «Про затвердження Положення про Комісію з питань захисту прав дитини та її складу» (зі змінами)

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дівичківської сільської ради № 24-02 від 15.12.2020 «Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради» (зі змінами)

9. Про створення постійної діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Дівичківської сільської ради Київської області