Щодо перевірки технічного стану вентиляційних каналів та прочищення димоходів

Дата: 11.12.2018 11:09

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що перевірка димових та вентиляційних каналів на предмет їх відповідності проектним рішенням та технічним вимогам проводиться 1 раз на рік у період після завершення опалювального періоду відповідно до п. 20 «Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2006 № 938.

Підсумком виконаних робіт - є «АКТ перевірки на прочищення димових і вентиляційних каналів», що складається суб’єктом перевірки по завершенню робіт та подається до експлуатуючої організації Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» до 1 вересня перед початком опалювального періоду.

У зв’язку з цим наголошуємо, що перевірка димових та вентиляційних каналів під час проходження опалювального періоду – є нелегитивною, тому громадяни мають право не допускати суб’єкти перевірки до своїх помешкань.