У Дівичках святкували річницю створення військової частини А2399

Дата: 26.12.2018 20:28

Сьогодні, 26 грудня, свою першу річницю від дня створення відзначає військова частина А2399. До своєї річниці військова частина отримала цінні подарунки, а військовослужбовці подяки та нагороди.

На свято військовослужбовців завітали: командир навчального центру Національного Університету оборони України підполковник Безуглов Олександр Юрійович, секретар  Дівичківської сільської ради Степова Ніна Олександрівна, секретар Переяслав- Хмельницької міської ради Бочарін Петро Петрович, директор державного підприємства Ржищівського військового лісгоспу Даниленко Борис Іванович.

До першого вітального слова ведуча (Діана Кириченко) запросила командира військової частини А2399  Митченка Сергія Віталійовича. Полковник привітав своїх підлеглих і побажав їм міцного здоров’я, благополуччя, ладу в колективі, злагоди в сім’ях та миру на рідній землі.

Розпочалися урочистості з Гімну України та хвилини мовчання. Опісля, перший заступник командира військової частини підполковник Левченко Віктор Миколайович подякував всім військовослужбовцям частини, які своїм сумлінним відношенням до виконання службового обов’язку вносять вагомий внесок у зміцнення України. Запрошені гості висловили щирі вітання, вручили цінні подарунки та подякували військовослужбовцям за сумлінну службу.

Дівичківські артисти, а саме: танцювальний гурт «Фієста», гурт «Срібні дзвоники» та «Орфей», солісти Сніжана Маринчук та Вікторія Вакуленко виступили перед присутніми зі своїми концертними номерами.

Наприкінці свята командир військової частини А2399 Митченко Сергій Віталійович подякував артистам за організацію концерту, створений гарний настрій та плідну співпрацю вручивши щедрі солодощі всім артистам.

директор Будинку культури

с.Дівички,