Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда

Дата: 07.12.2020 14:59

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи Дівичківської сільської ради  «Інклюзивно-ресурсний  центр».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію паспорта громадянина України;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • автобіографію;
  • заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копію трудової книжки;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Вимоги до претендента на посаду.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

• громадянство України;
  • освіта за спеціальністю «Спеціальна освіта (логопедія)»;
  • досвід роботи за фахом не менше трьох років;
  • володіння комп'ютером;
  • знання  Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: 08436, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Стовп'яги, вул. Дружби, 24. Контакті телефони: 8(04567) 2-64-40, 8(04567) 2-64-42.