Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу

Дата: 07.12.2020 15:07

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Дівичківської сільської ради.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію паспорта;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік;
  • копію трудової книжки;
  • автобіографію;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Вимоги до претендента на посаду.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

• Наявність громадянства України.
  • Ступінь вищої освіти за фінансово-економічним напрямом.
  • Дтаж роботи у фінансових органах державної влади та органах місцевого самоврядування з питань бюджету, фінансів та видатків не менше 2 років.
  •  Володіння комп'ютером – рівень досвідченого користувача, вміння користуватись оргтехнікою, досвід роботи з програмними пакетами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного документообігу.
  • Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння самостійно розв’язувати поставлені задачі, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, оперативність, вміння визначати пріоритети, уміння працювати в команді, навички управління та контролю, відповідальність.
  • Знання Бюджетного кодексу, Податкового кодексу, Кодексу законів про працю України, наказів Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України, національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, положення про Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затверджене розпорядженням ВО КМР (КМДА) від 08.02.2018 № 161, нормативно – правових актів, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном (04567) 2-31-19.