Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин

Дата: 04.01.2021 10:22

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Дівичківської сільської ради.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

•         письмову заяву про участь у конкурсі;

•         заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;

•         дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

•         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

•         копію паспорта;

•         довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;

•         декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік;

•         копію трудової книжки;

•         автобіографію;

•         копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Вимоги до претендента на посаду.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

• Наявність громадянства України.
  • Профільна вища освіта або стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.
  • Володіння комп'ютером – рівень досвідченого користувача, вміння користуватись оргтехнікою, досвід роботи з програмними пакетами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного документообігу.
  • Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння самостійно розв’язувати поставлені задачі, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, оперативність, вміння визначати пріоритети, уміння працювати в команді, навички управління та контролю, відповідальність.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном (04567) 2-31-19.