Онлайн тренінги «Розпочни свій бізнес»

Дата: 15.01.2021 14:24

Бажаєте розпочати власну справу?

??Тоді реєструйтеся на онлайн тренінги «Розпочни свій бізнес» від Міжнародної організації праці

?Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на онлайн тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці та дізнатися більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO.

?Програма онлайн тренінгувключаєтакі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахуноксобівартості, фінансовепланування, стартовийкапітал.

?Додатково буде презентовано державнупрограмудоступнихкредитів 5-7-9% та важливіаспектиплануваннявласноїсправи для залученнязовнішньогофінансування.

?Онлайн-тренінг складається з п’яти групових двогодинних сесій, які проводяться сертифікованими Міжнародною організацією праці тренерами, а також індивідуальних консультацій щодо розроблення бізнес-плану.

?Початок онлайн-тренінгів «Розпочнисвійбізнес» заплановано на третю декаду січня 2021 року. Для участінеобхіднозаповнитиреєстраційну форму. Дедлайн - 15 січня 2021 року.