Оголошенння про наміри щодо зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Дата: 04.02.2021 11:17

ПРО НАМІРИ

щодо обгрунтування зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

На території Дівичківської сільської ради , у сфері надання комунальних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, виробником і виконавцем таких послуг є комунальне підприємство КП «ЖКГ Дівичківської сільської ради».

Чинний тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення був прийнятий рішенням Дівичківської сільської ради.

«Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення(з використанням внутрішньобудинкових систем)»

Коригування чинних тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення здійснюється за двома законодавчо визначеними факторами:

-       підвищення з 01.01.2021 розміру мінімальної зарплати до 6000грн. на місяць який є основою при формуванні окладів та тарифних ставок;

-     підвищення плати за електроенергію до 3,46грн./кВт з урахування ПДВ.

Введення скоригованих тарифів планується з 01.03.2021 року.

Порівняльна таблиця факторів за якими здійснюється коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Найменування фактору

Діючі тарифи

Скориго-вані тарифи

Зміна фактора в натураль-них одиницях

Електроенергія, грн./кВт

Мінімальна заробітна плата, грн./міс.

4173

6000

1827

Порівняльна таблиця діючих і скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Категорія споживачів

Діючі тарифи, грн./м3

Скориго-вані тарифи, грн./м3

Зміна тарифів, грн./м3

Водопостачання

Населення

19.60

5.60

В зв’язку із вищевикладеним, КП «ЖКГ Дівичківської сільської ради» має намір здійснити коригування тарифів, згідно діючого законодавства, звернулось до органів місцевого самоврядування для встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Зауваження та пропозиції протягом 7 календарних днів з дня опублікування інформації про наміри здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, надавати до КП «ЖКГ Дівичківської сільської ради».за адресою: 08436, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, с.Стовп'яги вул. Дружби ,24, або на електрону пошту kpdivotg@ukr.net.

Адміністрація КП «ЖКГ Дівичківської сільської ради»