Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради.

Дата: 02.03.2021 14:11

Сьогодні, 2 березня, відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Дівичківської сільської ради, на якому головував Олександр Слюсар.

На порядку денному було питання «Про продовження тимчасового призупинення освітнього процесу та переведення на дистанційну форму навчання здобувачів освіти Стовпязького НВО».

Членами комісії було одноголосно вирішено продовжити призупинення освітнього процесу до 08 березня 2021 року включно, у звязку з поширенням захворювання серед педагогічного колективу навчально-виховного об’єднання.

Окрім цього, було внесено зміни до Розпорядження сільського голови № 12/02-11/02-21 від 23.02.2021 року «Про вжиття заходів запобігання поширенню корона вірусу COVID-19 на території  Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради», де було продовженно обмеження щодо  доступу громадян до адміністративних приміщень, споруд і службових приміщень Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради, окрім штатних працівників та депутатів сільської ради.

Шановні жителі Дівичківської громади! Ще раз наголошуємо на необхідності дотримуватися усіх рекомендованих заходів щодо недопущення розповсюдження корона вірусної інфекції серед населення громади.

Прим.: Протокол комісії ТЕБ та НС додається

Протокол № 7 комісії ТЕБ та НС