До уваги мешканців громади, які користуються пільговим проїздом в автомобільному транспорті загального користування

Дата: 30.03.2021 11:55

Враховуючи звернення громадян, з 1 квітня 2021р. безкоштовний проїзд в автомобільному транспорті загального користування буде здійснюватися на підставі талонів.

Для отримання талонів необхідно звертатися до відділу ЦНАП або старостату за місцем проживання, маючи при собі документ, що засвідчує особу. Для громадян, які протягом січня–лютого 2021р. не поновлювали заяви, але виявляють намір користуватися пільговим проїздом, необхідно звернутися для написання заяви (до заяви додаються копії паспорта, ідентифікаційного коду та посвідчення пільговика).

Одна особа щомісяця буде отримувати7 талонів, вартість кожного з них розраховується як ціна проїзду від населеного пункту (місця реєстрації) до м. Переяслав.Під час проїзду талон вважатиметься дійсним за умови пред’явлення водію посвідчення пільговика. Використаний талон залишається у водія. У разі втрати талон відновленню не підлягає. Талон можна використати лише протягом місяця, який на ньому зазначено.

Грошове відшкодування буде здійснюватися перевізнику.