Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей та сім’ї Дівичківської сільської ради.

Дата: 01.04.2021 14:12

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей та сім’ї Дівичківської сільської ради.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС, затвердженої наказом Національного агентства України з питань державної служби 19 травня 2020 року  № 77-20) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію паспорта;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік;
  • автобіографію;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки.

Вимоги до претендента на посаду.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

• Наявність громадянства України.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Ступінь вищої освіти не нижче ступеня магістра, спеціаліста.
  • Досвід роботи: на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
  • Володіння комп'ютером – рівень досвідченого користувача, вміння користуватись оргтехнікою, досвід роботи з програмними пакетами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного документообігу.
  • Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння самостійно розв’язувати поставлені задачі, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, оперативність, вміння визначати пріоритети, уміння працювати в команді, навички управління та контролю, відповідальність.
  • Знання законодавства: Конституція України; Закони України: Закон України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування”, “Про запобігання корупції”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського  піклування”, “Про  охорону  дитинства”; “Про загальну середню освіту”; “Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей”; Сімейний  кодекс України; постанови Кабінету Міністрів України: “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”; “Про затвердження порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей”;  “Положення про дитячий будинок сімейного типу”;  “Положення про прийомну сім’ю”; “Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю”;  інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність Служби.

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном (04567) 2-31-19.