До уваги державних службовців, представників підприємств, фермерських господарств та науково-дослідних інститутів, які працюють у сфері сільського господарства та займаються поширенням технологій зеленого розвитку у сільському господарстві

Дата: 17.05.2021 11:05

Секретаріат Кабінету Міністрів України інформує, що програмою технічного співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою запланована участь 3 представників від України у тематичному навчальному семінарі “Seminar on Intelligent Agriculture and Sustainable Development for Central and Eastern European”, який проходитиме онлайн з 9 по 22 червня 2021 року.

Вимоги до кандидатів:

- володіти розмовною та письмовою англійською мовою;

- бути віком до 60 років;

- бути державним службовцем, представником підприємства, фермерського господарства або науково-дослідного інституту, що працює у сфері сільського господарства та займається поширенням технологій зеленого розвитку у сільському господарстві тощо;

- вміти користуватись платформами для онлайн зустрічей та мати можливість брати у них участь за встановленим у онлайн-програмі графіком.

Охочих взяти участь просимо звернутися до Дівичківської сільської ради.