Дата: 07.06.2021 11:16

Відповідно до Розпорядження сільського голови № 26/02-10/05-21 від 07.06.2021 року "Про організацію та проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення Дівичківської сільської ради "Про перепрофілювання (зміну типу) та заміну найменування Єрківецького навчально-виховного об'єднання "Заклада загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" на Єрківецьку гімназію Дівичківської сільської ради" ОГОЛОШУЄТЬСЯ:

початок публічного обговорення з 08.06.2021 року по 08.07.2021 року.

Направляти звернення та пропозиції щодо питання громадського обговороення можна на електронну адресу відділу освіти та охорони здоров"я Дівичківської сільської ради divotgosvita@ukr.net або ж у письмовому вигляді за адресою: вул. Сонячна 1а, с. Дівички, Переяслав-Хмельницький район, Київська область, 08456, або ж залишати у скриньці звернень громадян, розташованій в приміщеннІ Єрківецього статорстату.

Публічне обговорення відбудеться 09.07.2021 року о 16.00 в приміщенні Єріквецького навчально-виховного об"єднання.

Звернення начальника відділу освіти та охорони здоров"я до голови сільської ради щодо перепрофілювання Єрківецького НВО

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень щодо перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Єрківецького НВО на Єрківецьку гімназію