Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Дівичківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік на території Дівичківської сільської ради»

Дата: 08.06.2021 15:30

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої  постановою Кабінету Міністрів України 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів  України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Дівичківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік на території Дівичківської сільської ради» на офіційному сайті в мережі Інтернет.

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Дівичківської сільської ради порядку сплати таких податків та зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки, земельний податок та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до сільського бюджету від сплати встановлених податків та зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Дівичківської сільської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул. Сонячна,1а, с. Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області та електронною адресою:

divigkirada@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень). електронною адресою.

Проєкт рішення Дівичківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік на території Дівичківської сільської ради»

До даток 1 до рішення Дівичківськоїсільської ради