До уваги мешканців громади! Сплачуйте земельні податки вчасно

Дата: 22.06.2021 15:24

Шановні мешканці Дівичківської громади !

Дівичківська сільська рада повідомляє, відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним.

Обєктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.

Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 та ст. 282 ПКУ.

З питань сплати земельного податку та отримання податкових повідомлень-рішень звертатись:

-по с. Єрківці до старости Гича Михайла Миколайовича (тел. 067-238-76-37)

-по с. Ковалин до старости Андрієвського Сергія Григоровича (тел. 095-344-60-85)

-по с. Стовпяги до старости Кукси Романа Петровича (тел. 050-981-83-31)

- по с. Дівички до спеціаліста-землевпорядника Голуба Анатолія Михайловича (тел. 066-276-66-29)

Одночасно повідомляємо, при набутті права власності на земельну ділянку або зміни власника земельної ділянки звертатись за вищевказаними адресами, при собі необхідно мати копії правовстановлюючих документів (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, державний акт, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право на спадщину і т.д.), ідентифікаційний код та паспорт власника.

Шановна громадо, для уникнення відповідальності у вигляді штрафних санкцій та пені щодо невиконання покладених обовязків згідно чинного законодавства України необхідно у найкоротші терміни провести оплату земельного податку!

Вдячні за розуміння !