В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ЩОДО КОМПЕНСАЦІЇ ВИТРАТ У САДІВНИЦТВІ

Дата: 29.07.2021 11:47

Аграрії Київщини, які займаються садівництвом, виноградарством і хмелярством, мають можливість отримати державну фінансову підтримку. Прийом заявок здійснює обласна комісія, утворена за розпорядженням очільника Київської облдержадміністрації Василя Володіна.

Про це зазначають в управлінні агропромислового розвитку.

Комісія розглядатиме документи щодо компенсації витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених у період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року на:

1) придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю – у розмірі до 80% витрат (після проведення ними садіння або ремонту насаджень);

2) проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення – у розмірі до 50%  витрат (після завершення монтажних робіт);

3) закупівлю техніки, механізмів та обладнання (зокрема іноземного виробництва, які не виробляються в Україні) для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві, згідно з затвердженим Мінекономіки переліком, – у розмірі до 30% їх вартості.

Додаткову інформацію щодо участі у державній програмі суб’єкти господарювання можуть отримати в управлінні агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації:

?за адресою м.Київ, вул.Велика Васильківська, 13/1, к.306;

?за телефонами (044)234-45-87, 050-016-11-67;

?за електронною адресою 2344587@ukr.net.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА