Запрошуємо жителів Дівичківської громади долучитися до всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Україну»

Дата: 29.07.2021 14:19

28 серпня 2021 року в м. Києві відбудеться всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих захисників  «Шаную воїнів, біжу за Україну».

Цей захід є щорічним, його ініціатором є Міністерство у справах ветеранів України, він приурочений До дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Головна мета легкоатлетичного забігу – формування національно-патріотичної свідомості громадян.

Запрошуємо жителів громади взяти участь в заході.

За додатковою інформацією звертайтеся в адмінприміщення Дівичківської сільської ради або за тел..2-31-19