ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ «ВЛАСНИЙ ДІМ»

Дата: 02.09.2021 13:46

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА

НА СЕЛІ «ВЛАСНИЙ ДІМ»

У Київській області діє програма “Власний дім”, завданням якої є сприяння у вирішенні житлових питань сільського населення, через надання довготермінових кредитів під  3% річних (багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на такі цілі та в таких межах:

• нове будівництво житлових будинків з господарськими приміщеннями до 400 тис.грн.;
  • завершення раніше розпочатого будівництва та реконструкція існуючого житла до 250 тис.грн.;
  • придбання житлових будинків у сільській місцевості до 300 тис.грн.;
  • будівництво інженерних мереж до 100 тис.грн.

Правом, на отримання пільгового кредиту зі ставкою 3% річних можуть скористатися громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають (або за умови переселення для постійного проживання) в сільській місцевості та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах, в тому числі громадяни, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (або члени їх сімей у разі призову таких осіб під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період), та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб (далі – індивідуальні забудовники).

Кредит індивідуальному забудовникові надається на строк до 20 років, але не більш як до досягнення позичальником пенсійного віку відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі 3 відсотки річних. Для отримання пільгового довгострокового кредиту необхідно:

• постійно проживати у сільській місцевості;
  • підтвердити свою платоспроможність;
  • забезпечити виконання зобов’язань із повернення кредиту.

Бажаючі отримати детальнішу інформацію можуть звернутися

безпосередньо до фахівців, які знаходяться в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Дівичківської сільської ради до 20 вересня 2021 року за адресою: с. Дівички, вул. Гагаріна, 10/1. Тел. для довідок: (044) 299-96-45.