Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з юридичних питань організаційного відділу Дівичківської сільської ради.

Дата: 23.11.2021 14:52

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з юридичних питань організаційного відділу Дівичківської сільської ради.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС, затвердженої наказом Національного агентства України з питань державної служби 19 травня 2020 року  № 77-20) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію паспорта;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік;
  • автобіографію;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Вимоги до претендента на посаду.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

• Наявність громадянства України.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Ступінь вищої освіти не нижче ступеня бакалавра.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі або робота за фахом в іншій сфері –  не менш, як два роки.
  • Володіння комп'ютером – рівень досвідченого користувача, вміння користуватись оргтехнікою, досвід роботи з програмними пакетами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного документообігу.
  • Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння самостійно розв’язувати поставлені задачі, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, оперативність, вміння визначати пріоритети, уміння працювати в команді, навички управління та контролю, відповідальність.
  • Знання законодавства:

Конституція України; Закони України: Закон України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання корупції”, інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» «Про запобігання корупції», Кримінального кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Господарського кодексу України.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном (04567) 2-31-19.