Інформація про намір встановити тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів, що надається ТОВ «Переяслав Буд» на території військового містечка с. Дівички Дівичківської сільської ради

Дата: 30.12.2021 15:46

Керуючись Порядком інформування споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  №130, ТОВ  «Переяслав Буд» доводить до відома споживачів інформацію про намір встановити тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів.

Розрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року №1010, Наказу Мінрегіонбуду від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Загальний розмір тарифу

Відповідно до проведених розрахунків загальний розмір тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів пропонується встановити у розмірі 194.44 грн. за 1м3 відходів або 35 грн. з однієї особи на місяць.

Періодичність надання послуг з вивезення ТПВ:

Послуги з вивезення побутових відходів на території військового містечка с. Дівички Дівичківської сільської ради надаються постійно кожного тижня  за фактом заповнення контейнерів.

Тариф встановлюється у зв’язку з початком надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території військового містечка с. Дівички Дівичківської сільської ради  на підставі рішення сесії Дівичківської сільської ради від 24.09.2021 року № 844-17-VIII, рішення виконавчого комітету Дівичківської сільської ради  №113-18 від 30.08.2021

Зауваження та пропозиції щодо структури та розміру складових тарифу на вивезення ТПВ приймаються протягом 7 днів з моменту оприлюднення, особисто або поштою за адресою: 98400, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 32, або на електронну : pereyaslavbud@ukr.net