Сільський голова

Вітаємо вас на офіційному сайті Дівичківської громади Київської області!

Дівичківська об’єднана територіальна громада була створена першою на теренах колишнього Переяслав-Хмельницького району 9 листопада  2017 року,  шляхом добровільного об’єднання жителів сіл Стовп’яг, Гречаників, Веселого, Кавказу, Дівичок, Ковалина та Єрковець, з адміністративним центром в селі Дівички.

Офіційний сайт Дівичківської територіальної громади створений для відкритості та прозорості діяльності місцевого самоврядування, отримання достовірної та об’єктивної інформації про те, що відбувається в її населених пунктах. На сайті відбуватиметься інформування з усіх сфер життєдіяльності Громади: освіта, культура, медицина, спорт, будівництво, інвестиційна діяльність, соціально-економічний розвиток тощо.

Рухаємося вперед! Тільки спільно на засадах співпраці та взаєморозуміння між місцевим самоврядуванням та мешканцями – ми зможемо зробити Дівичківську територіальну громаду успішним та економічно-розвинутим краєм.

Із повагою

Голова Дівичківської громади                                                                 Олександр СЛЮСАР

Графік прийому сільського голови в старостинських округах у 2021 році