05.08.2024

1. Про схвалення звіту про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади  за  I півріччя 2024 року   Додаток   Додаток

2.Про заходи з підготовки закладів освіти Дівичківської сільської ради до організованого початку 2024/2025 навчального року та опалювального сезону    Додаток

3.Про затвердження Будівельного паспорту «Нове будівництво садового будинку,   господарських будівель і споруд  в садівничому товаристві «Меліоратор», Набережна, 142, на території  Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області»
4.Про затвердження Будівельного паспорту «Нове будівництво житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами  в селі Кавказ Бориспільського району  Київської області, вулиця Кавказька, 43»

5.Про затвердження Будівельного паспорту «Реконструкція житлового будинку в селі Стовп’яги Бориспільського району  Київської області, вулиця Польова, 5-А»

6.Про затвердження Будівельного паспорту «Реконструкція житлового будинку садибного типу в селі Ковалин Бориспільського району  Київської області, вулиця Москаленка, 43»

7.Про зміну адреси закінченого будівництвом об’єкту у разі поділу або виділення частки

8.Про зміну адреси закінченого будівництвом об’єкту у разі поділу або виділення частки

9.Про затвердження адреси

10.Про затвердження адреси

11. Про підтвердження  адреси

12.Про підтвердження  адреси

13.Про надання дозволу на  приватизацію квартири

14.Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на зрізання 5 дерев (тополя ) по вул. Зоряній в селі Єрківці  Бориспільського району Київської області