Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20 сесія

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради  за ІІІ квартал 2021 року.
 2. Про затвердження звіту про роботу Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради за 9 місяців 2021 року.
 3. Про затвердження звіту фінансово-господарську  діяльність  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за 9 місяців 2021 року.
 4. Про затвердження звіту фінансової діяльності комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за  9 місяців 2021 року.
 5. Про затвердження звіту  про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за  9 місяців  2021 року.
 6. Про затвердження комплексної Програми підтримки  сім’ї та забезпечення прав дітей  «Щаслива родина-успішна громада».
 7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
 8. Про надання безповоротної фінансової допомоги Комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 9. Про внесення змін до рішення №70-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2022 роки».
 10. Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району на 2020-2021 роки, затвердженої рішенням сесії №1019-23-VIII від 24.12.2019 року (зі змінами).
 11. Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії №129-6-VIII від 26.01.2021 року.
 12. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023  роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2021 року №374-8 –VIII.
 13. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
 14. Про перейменування  Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області та її виконавчого комітету.
 15. Про зміну поштових адрес виконавчого комітету та виконавчих органів Дівичківської сільської ради.
 16. Про затвердження структури та загальної чисельності  виконавчих органів Дівичківської сільської ради.
 17. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Дівичківської сільської ради
 18. Про затвердження штатного розпису працівників  сільських будинків культури та працівників сільських бібліотек       Дівичківської сільської ради
 19. Про зміну назви Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Дівичківської сільської ради» Переяслав-Хмельницького району Київської області та  внесення змін до Статуту підприємства.
 20. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради»
 21. Про внесення змін до Статутів закладів та установ освіти Дівичківської сільської ради.
 22. Про  внесення змін у рішення від 15 квітня 2021 р. № 455-9-VIII«Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів та установ освіти Дівичківської сільської ради»
 23. Про  внесення змін у рішення від 22жовтня 2021 р. № 881-19-VIII«Про організацію роботи  комунальної установи Дівичківської сільської ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
 24. Про встановлення дати святкування Дня Дівичківської громади та про встановлення дат відзначення днів сіл, що входять в Дівичківську територіальну громаду.
 25. Про встановлення надбавки та премії сільському голові Слюсарю О.М. на 2022 рік.
 26. Про вихід із членства Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
 27. Про продовження членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
 28. Про звільнення від сплати за надання соціальної  послуги стаціонарного догляду гр. Ярошевич Ольги Антонівни.
 29. Про виділення одноразової грошової допомоги Шульзі Ганні Миколаївні
 30. Про виділення одноразової грошової допомоги Гречаній Ріті Петрівні.
 31. Про вступ до складу засновників комунальної установи «Переяслав-Хмельницький трудовий архів» Бориспільської районної ради.
 32.  Про передачу комунального майна з балансу Дівичківської сільської ради на баланс виконавчого  комітету
 33. Про надання згоди на передачуземельних ділянок в суборенду.
 34. Про надання дозволу виконавчому комітету Дівичківської сільської ради на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для послідуючого укладення договору оренди по вул. Зоряній, 1 в с. Єрківці, Київської області
 35. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пильник Софії Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Ковалин, Київської області.
 36. Про внесення змін до рішення  №1419-30-VII від 26 серпня 2020 року гр. Пирогу Івану Макаровичу в частині заміни слів «Марковичу» на «Макаровичу.
 37. Про внесення змін до пункту 3 рішення № 1463-31-VІІ від 22 вересня 2020 року «Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності під магазин гр. Середі Людмилі Миколаївні в селі Єрківці вул. Ферапонтова».
 38. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради №1398-30-VII від 26.08.2020 року в частині надання дозволу гр. Конону Андрію Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в селі Ковалин, площею 1,0100 га.
 39. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради №1398-30-VII від 26.08.2020 року в частині   надання дозволу гр. Лобаню Андрію Борисовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9418га в с. Єрківці Київської області.
 40. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради №364-7-VIIІ від 18.02.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу її у приватну  власністьгр. Лобаню Андрію Борисовичу».
 41. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради № 1398-30-VІІ від 26.08.2020 року в частині надання дозволу гр. Єрьоміну Миколі Миколайовичу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 1,0600 га в с. Єрківці, Київської області.
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і   обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка)  гр. Стеценко Ларисі Вячеславівні.
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і   обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка)  гр. Бережній Наталії Миколаївні.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і   обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка)  гр. Петровій Надії Анатоліївні.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і   обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка)  гр. Степаненко Вірі Андріївні.
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в  натурі (на місцевості), площею 0,9418 га для ведення особистого селянського господарства в селі Єрківці  Бориспільського району Київської області гр. Саленку Вадиму Сергійовичу.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жадану Вячеславу Григоровичу для колективного садівництва  по вул. Будівельників, 47, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Київської області.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куліченку Олександру Павловичу для колективного садівництва  по вул. Будівельників, 6, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Київської області.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жук Наталії Сергіївні  для колективного садівництва  по вул. Інтернаціональна,4, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Київської області.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Люгіну Володимиру Олександровичу для колективного садівництва по вул. Дружній, 14 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Палагуті Анастасії Сергіївні для колективного садівництва по вул. Окружній, 41-а, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козловій Ларисі Василівні для колективного садівництва по вул. Окружній, 55, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Палагуті Ярославу Олександровичу для колективного садівництва по вул. Окружній, 42, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевченку Миколі Віталійовичу  для колективного садівництва по вул. Окружній, 43, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальчук Вікторії Валентинівні для колективного садівництва по вул. Окружній, 44, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кондрицької Яни Миколаївни для колективного садівництва по вул. Окружній, 46, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Орищенку Віталію Миколайовичу для колективного садівництва по вул. Окружній, 47, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Орищенко Юлії Андріївни для колективного садівництва по вул. Окружній, 45, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Личман Віри Петрівни для колективного садівництва по вул. Окружній, 48, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нагуші Петру Васильовичу для колективного садівництва по вул. Окружній, 49, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Радевич Соломії Віталіївні для колективного садівництва по вул. Окружній, 52, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фільку Михайлу Михайловичу для колективного садівництва по вул. Окружній, 51, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фільку Михайлу Юхимовичу для колективного садівництва по вул. Окружній, 50, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдуку Олександру Леонідовичу для колективного садівництва по вул. Окружній, 53, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бутович Марині Григорівні для колективного садівництва по вул. Окружній, 56, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лосю Валерію Володимировичу для колективного садівництва по вул. Набережній, 18, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жук Юлії Сергіївні для колективного садівництва по вул. Мирній, 18, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Літусу Сергію Миколайовичу для колективного садівництва по вул. Будівельників, 107, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чайці Галині Василівні для колективного садівництва по вул. Грибній, 25, в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Єрьоміній Світлані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Єрківці, Київської області.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Місійко Марії Степанівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Дівички Київської області.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федоренку Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Ковалин Київської області.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Килюшику Анатолію Макаровичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Ковалин Київської області.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конон Олесі Андріївні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Ковалин Київської області.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Обельцю Денису Євгеновичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Ковалин Київської області
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр.Івахненко Оксані Миколаївні.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Дузь Валентині Миколаївні, в с.Ковалин, вул. Центральна, 23
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Ходос Любові Володимирівні, в с. Гречаники по вул. Перемоги, 73.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Карнарук Оксані Іванівні в  с. Кавказ  по вул. Захисників України,28.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Буряку Олександру Миколайовичу.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Петрик Яні Петрівні.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Пирогу Сергію Андрійовичу.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Пиріг Ользі Миколаївні.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Дузю Олександру Валерійовичу.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Штефан Надії Олександрівні.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Кулінічу Дмитру Васильовичу
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення коллективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Запорожець Тамілі Григорівні
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр.Огеренку  Сергію Івановичу.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр.Беркало Тетяні Павлівні.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Ващуку Сергію Петровичу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора