27.03.2024

1.Про закінчення опалювального сезону 2023/2024 року на території Дівичківської сільської територіальної громади.

2. Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надаються на території сіл  Дівичківської  сільської ради.

3. Про встановлення  тарифу на  послуги  поводження з  твердими   побутовими  відходами   на  території  сіл Дівичківської  сільської ради.

4. Про внесення змін до складу  комісії з розгляду питань надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, розташованого в Дівичківській сільській територіальній громаді, зруйнованого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації.

ДОДАТОК

5. Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, розташованого в Дівичківській сільській територіальній громаді пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій,  спричинених збройною агресією російської федерації

ДОДАТОК

6. Про створення постійно діючої комісії щодо виявлення земельних ділянок, що використовуються без правовстановлюючих документів чи не за цільовим призначенням на території Дівичківської сільської територіальної громади.

7. Про визначення координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидію домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території Дівичківської територіальної громади.

8. Про погодження місця розташування групи поряд розташованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

9.Про відповідність намірів щодо  місцерозташування групи поряд розташованих  малих архітектурних форм містобудівній  документації,   будівельним нормам

10.Про введення в дію норм витрати палива і мастильних матеріалів на службові автомобілі

11. Про введення в дію норм витрати палива і мастильних матеріалів на власні автомобілі які використовуються  у службових цілях у  органах виконавчого комітету Дівичківської сільської ради