21 сесія

1. Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора  Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради.
  2. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
  3. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи “Ташанський центр соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради,  Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради” .
  4. Про схвалення договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи “Ташанський центр соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради,  Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради”.
  5. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
  6. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в Дівичківській сільській територіальній громаді.
  7. Про звернення депутатів Дівичківської сільської ради Київської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради україни щодо недопущення збільшення тарифів на транспортування природного газу для населення