Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЦНАП інформує!!!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДІВИЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

   Просимо Вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади. Реєстр громади - це сучасна автоматизована база даних, яка створена для спрощення процедури обміну інформацією про реєстрацію місця проживання громадян між органами влади та забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

   Ті жителі, дані яких є в Реєстрі, зможуть не витрачати особистий час для отримання різного виду довідок із питань нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо. Це спростить процедуру і збереже Ваш час.

   Тому просимо Вас, при наявності вільного часу, відвідати з документами (паспортами, для неповнолітніх дітей – зі свідоцтвами про народження, документами на право власності на житло) Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету сільської ради для уточнення персональних даних та наповнення Реєстру територіальної громади за адресою: с.Дівички, вул.Гагаріна, 10/1.

Виконавчий комітет

Дівичківської сільської ради

 

Гід з державних послуг

(путівник у світі державних послуг)

 

 

Шановні мешканці Дівичківської сільської ради!

Інформуємо про встановлення в приміщенні сільської ради, за адресою: с.Дівички вул.Сонячна 1-А платіжного терміналу для поліпшення сплати за комунальні послуги (сплата приймається безготівково!! (карткою))

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора