Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

41 сесія

 1.  Про затвердження звіту про роботу комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради за 2022 рік.

Додаток

 1. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради на 2022 рік станом на 31 грудня 2022 року.

Додаток

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради за IV квартал 2022 року.

Додаток

 1. Про затвердження фінансового плану на 2023 рік Комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради,  Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради.
 2. Про затвердження звіту фінансової діяльності Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за 2022 рік.

Додаток

 1. Про затвердження звіту про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за  2022 рік.
 2. Про звіт  Поліцейського офіцера громади.
 3. Про звіт сільського голови про діяльність виконавчих органів Дівичківської сільської ради за 2022 рік.

Додаток

Додаток

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за 2022 рік.

Додаток 1

Додаток 2

 1. Про звіт т.в.о директора комунальної установи Дівичківської сільської ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

Додаток

 1. Про виконання Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки за 2022 рік.

Додаток

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Дівичківської сільської ради № 1083-22-VІІІ від 23 грудня 2021 року (зі змінами).
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради»  на 2023 рік.

Додаток

 1. Про внесення змін до Програми  надання невідкладної  медичної допомоги жителям Дівичківської територіальної громади на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до  Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 3. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIIІ.
 4. Про внесення змін до програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням від 26.01.2021 року №129-6-VIII.

Додаток

 1. Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини в Дівичківській сільській раді на 2021-2023 роки.

Додаток

 1. Про внесення змін до Програми «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2023 рік.
 3. Про внесення змін до Програми забезпечення публічного порядку, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень на території Дівичківської сільської ради  на 2023 рік.
 4. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки.
 5. Про внесення змін до Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2023-2024 роки.
 7. Про передачу у 2023 році до бюджету Переяславської міської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 8. Про передачу у 2023 році до державного бюджету коштів на засадах міжбюджетного трансферту на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
 9. Про внесення змін до програми удосконалення надання адміністративних послугз оформлення та видачі паспортних документів у Центрі надання адміністративних послуг Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 10. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 11. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №1519-38-VIII від 23.12.2022 року «Про затвердження структури і загальної чисельності апарату Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради».
 12. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №1520-38-VIII від 23.12.2022 року «Про затвердження штатного розпису апарату   Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради».
 13. Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство  Дівичківської сільської ради».
 14. Про виділення одноразової грошової допомоги гр. Коптило Оксані Петрівні.
 15. Про виділення одноразової грошової допомоги гр. Буряку Михайлу Івановичу.
 16. Про виділення одноразової грошової допомоги гр. Чванову Костянтину Анатолійовичу.
 17. Про виділення одноразової грошової допомоги гр. Шовкошитньому Валентину Федоровичу.
 18. Про надання матеріальної допомоги.
 19. Про виключення майна із Переліку другого типу, намір передачі майна в оренду та включення об’єкту до Переліку першого типу.
 20. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Дівичківської  сільської територіальної громади
 21. Про встановлення вартості харчування  учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради  2023 році
 22. Про взяття на баланс земельних ділянок комунальної власності.
 23. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного із СТОВ «Єрківці-2» площею 0,1176 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Зоряній (бувша Жовтнева), 2-б в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 24. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного з СТОВ «Єрківці-2» площею 2,5775 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Зоряній (бувша Жовтнева), 2-а, в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 25. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Зоряній, буд. 2-ж в с. Єрківці, Бориспільського, району, Київської області ПП «Тріумф».
 26. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для надання послуг у сільському господарстві по вул. Зоряній, буд. 2-е в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області гр. Марченку Михайлу Павловичу.
 27. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для надання послуг у сільському господарстві по вул. Зоряній, буд. 2-д, в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області гр. Марченку Михайлу Павловичу.
 28. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Гагаріна, буд. 63-а, в с. Дівички, Бориспільського, району, Київської області гр. Степаненку Григорію Сергійовичу.
 29. Про припинення права оренди земельної ділянки площею 0,0598 га, кадастровий номер 3223382000:04:005:0129 та розірвання договору оренди землі укладеного з гр. Бірюліною Оленою Валеріївною.
 30. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Гагаріна, буд. 62 в с. Дівички,Бориспільського, району, Київської області гр. Степаненку Анатолію Григоровичу.
 31. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,2160 га, по вул. Гагаріна, буд. 70, в с. Дівички, Бориспільського, району, Київської області гр. Роман Ірині Володимирівні.
 32. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,8098 га, по вул. Гагаріна, буд. 68, в с. Дівички, Бориспільського, району, Київської області гр. Роману Олексію Івановичу.
 33. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 15 липня 2020 року №1347-29-VII та «Договору про встановлення земельного сервітуту від 08 вересня 2020 року», укладеного між Дівичківською сільською радою та гр. Бірюліною Оленою Валеріївною на площу земельної ділянки 0,0246 га щодо збільшення розміру  плати  з 10 до 12 відсотків.
 34.  Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,4000 га, по вул. Гагаріна, буд. 66-а, в с. Дівички, Бориспільського, району, Київської області гр. Роману Олексію Івановичу.
 35. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення площею 5,1324 га, по вул. Миру, в с. Веселе, Бориспільського, району, Київської області ТОВ «АҐРОТРЕЙД ҐРУП».
 36. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення площею4,5625 га, по вул. Миру, в с. Веселе, Бориспільського, району, Київської області ТОВ «АҐРОТРЕЙД ҐРУП».
 37. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення площею 6,4103 га, по вул. Миру, в с. Веселе, Бориспільського, району, Київської області ТОВ «АҐРОТРЕЙД ҐРУП».
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0200 га в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області кадастровий номер 3223384100:03:001:0036.
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Єрківецького старостинського округу, Дівичківської сільської ради,  Бориспільського району, Київської області гр. Кондратенку Олексію Петровичу.
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ділянка № 504 (згідно схеми розподілу) на території Ковалинського старостинського округу, Дівичківської сільської ради,  Бориспільського району, Київської області гр. Прокопенко Ніні Петрівні.
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ділянка № 505 (згідно схеми розподілу) на території Ковалинського старостинського округу, Дівичківської сільської ради,  Бориспільського району, Київської області гр. Прокопенко Ніні Петрівні.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ділянка № 9 (згідно схеми розподілу) на території Дівичківської сільської ради,  Бориспільського району, Київської області гр. Степаненко Галині Федорівні.
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Артилеристів в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Новомирській, 11, в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Новомирській, 11-а, в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 3223387200:05:004:0116 площею 0,2155 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Миру, в с. Веселе, Бориспільського району, Київської області.
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Бойко Тамарі Миколаївні по вул. Каласовка, буд. 16 в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Руденку Леоніду Васильовичу по вул. Ковалинській, буд. 13, в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Лапінському Микиті Вадимовичу по вул. Польовій, буд. 21, в с. Стовп’яги, Бориспільського району, Київської області.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Карандіну Олегу Михайловичу по вул. Зоряній, буд. 71, в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Соловйову Ігорю Петровичу по вул. Ферапонтова, буд. 3, в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Частухіну Павлу Анатолійовичу на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Бориспільського району, Київської області.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Дуброві Світлані Олексіївні на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Бориспільського району, Київської області.
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється з цільового призначення  «для   ведення особистого підсобного господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Ядченка Віталія Костянтиновича, що розташована в селі Стовп’яги,  Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер 3223387201:03:006:0216.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування по вул. Центральній, 20/1, в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Чайці Андрію Петровичу на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Бориспільського району, Київської області.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,4991 га по вул. Дружби, 6/2, 6/3 в с. Дівички, Бориспільського, району, Київської області гр. Видолобу Антону Петровичу.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності та передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,3000 га по вул. Дружби, 6/1 в с. Дівички, Бориспільського, району, Київської області гр. Видолобу Петру Григоровичу. 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора