33 сесія

1. Про затвердження Положення про призначення та виплату грошових заохочень обдарованим і талановитим учням закладів освіти Дівичківської сільської ради за 2021/2022 навчальний рік.
  2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Дівичківської сільської ради № 1083-22-VІІІ від 23 грудня 2021 року (зі змінами).
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства “Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради” на 2022 рік, затвердженої рішенням від 08.02.2022 року № 1171-23-VIIІ.
  4. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIII.
  5. Про внесення змін до Програми  забезпечення виконання заходів  з територіальної оборони місцевого значення Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
  6. Про затвердження  Програми фінансової підтримки першого відділу Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Київського обласного військового комісаріату      Додаток
  7. Про передачу у 2022 році до державного бюджету коштів на засадах міжбюджетного трансферту на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
  8. Про внесення змін до рішення № 1304-30-VIII  від 18.08.2022 року «Про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту з бюджету Дівичківської сільської  територіальної громади до районного бюджету Бориспільського району».
  9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради на 2022 рік», затвердженої рішенням сільської ради від 23.12.2021 року №1080-22-VIII

ДОДАТОК

1. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2021 року №1101-22-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2022 рік»(з наступними змінами) та додатків до нього.
  2. Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради».
  3. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради.
  4. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Єрківецького старостинського округу Дівичківської сільської ради Гичу Михайлу Миколайовичу.
  5. Про надання матеріальної допомоги.
  6. Про виділення додаткових коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області та передачу їх в оренду ТОВ «АҐРОТРЕЙД ҐРУП» терміном на 1 рік.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення в с. Ковалин Бориспільського району Київської області та передачу її в оренду СГ ТОВ «Гарант» терміном на 1 рік.
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення в с. Ковалин Бориспільського району Київської області та передачу їх в оренду ФГ «Агро-Гарант-2018» терміном на 1 рік.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється  із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Драченку Анатолію Анатолійовичу, що розташована в селі Стовпяги, Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер: 3223387201:03:007:0087.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється  із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Драченку Анатолію Анатолійовичу, що розташована в селі Стовпяги, Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер: 3223387201:03:007:0085