11.03.2020

1. Про проведення весняної толоки-двомісячника по озелененню та благоустрою сіл сільської ради

2. Про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи

3. Про надання матеріальної допомоги Пікшріс Станіславу Івановичу

4. Про надання матеріальної допомоги Москаленка Андрія Петровича

5.Про надання допомоги на поховання

6. Про внесення змін до рішення № 22  від 11.02.2020  року  «Про затвердження графіку роботи тренажерного залу в с. Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області»

7. Про дозвіл на обрізку дерев

8. Про дозвіл на спилювання дерев

9. Про  надання дозволу на приватизацію квартири

10. Про затвердження кошторисної документації

11.Про розгляд заяви.

12. Про внесення змін до рішення №1 від 05.12.2017 року «Про утворення опікунської ради, обрання її складу та затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Дівичківської сільської ради»

13. Про внесення змін до рішення №164 від 15.11.2018 року «Про затвердження  Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її склад»

14.Про переведення  садового будинку в жилий.