Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує


ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

 

 

Нещодавно розпочав свою роботу новий сервіс служби зайнятостіЕлектронний кабінет роботодавця”. Електронний кабінетце персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому він може з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

Роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру. Також передбачена можливість переглядати звіти форм 3ПН, 4ПН, 1ПА, які подавались до центру зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, можливість отримання такої послуги, як компенсація єдиного внеску та тематику семінарів для роботодавців.

Отримати доступ до такої послуги дуже просто. Для цього роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості, надати йому адресу електронної пошти та отримати логін і пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до власного електронного кабінету в центрі зайнятості.

Сподіваємось, що послуги та нововведення служби зайнятості стануть в нагоді всім клієнтам центру зайнятості. 

 

https://www.dcz.gov.ua/cabinet

 

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати у Переяслав-Хмельницькому центрі зайнятості за адресою:

 вул. Шевченка,23 м. Переяслав-Хм., каб.№14 або за телефонами (04567)51682, (04567)55395.


НОВИЙ СЕРВІС СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ БЕЗРОБІТНОГО

 

 В електронному кабінеті зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані в центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Для цього клієнту служби зайнятості необхідно звернутись до особистого консультанта надати йому адресу електронної пошти та дані щодо реєстрації логіну та паролю за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до власного електронного кабінету в службі зайнятості. 

 

https://www.dcz.gov.ua/cabinet


 


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора