A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує


ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

 

 

Нещодавно розпочав свою роботу новий сервіс служби зайнятостіЕлектронний кабінет роботодавця”. Електронний кабінетце персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому він може з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

Роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру. Також передбачена можливість переглядати звіти форм 3ПН, 4ПН, 1ПА, які подавались до центру зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, можливість отримання такої послуги, як компенсація єдиного внеску та тематику семінарів для роботодавців.

Отримати доступ до такої послуги дуже просто. Для цього роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості, надати йому адресу електронної пошти та отримати логін і пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до власного електронного кабінету в центрі зайнятості.

Сподіваємось, що послуги та нововведення служби зайнятості стануть в нагоді всім клієнтам центру зайнятості. 

 

https://www.dcz.gov.ua/cabinet

 

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати у Переяслав-Хмельницькому центрі зайнятості за адресою:

 вул. Шевченка,23 м. Переяслав-Хм., каб.№14 або за телефонами (04567)51682, (04567)55395.


НОВИЙ СЕРВІС СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ БЕЗРОБІТНОГО

 

 В електронному кабінеті зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані в центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Для цього клієнту служби зайнятості необхідно звернутись до особистого консультанта надати йому адресу електронної пошти та дані щодо реєстрації логіну та паролю за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до власного електронного кабінету в службі зайнятості. 

 

https://www.dcz.gov.ua/cabinet


УВАГА!!!
 Вакансія

Фрезерувальник

ТОВ «Завод металовиробів «Вертикаль»

Розмір заробітної плати:   7000,0 грн.

Вимоги до кандидата:
 Освітній рівень: професійно-технічна, фрезерувальник, досвід роботи від 3 років.

Завдання та обов’язки: обробка та виготовлення деталей на фрезерувальних станках, знання послідовності обробки деталей та режимів різання за технологічною картою, можливе відшкодування коштів за проїзд для жителів сільської місцевості.

За більш детальною інформацією можна звернутися до
 Переяслав - Хмельницького міськрайонного центру зайнятості Київської області.

Адреса центру зайнятості:
 м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23
 контактний телефон (04567)55307.


Державна прикордонна служба України запрошує  громадян на військову службу за контрактом

 

11 липня 2018 року у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості відбулася презентація  Державної прикордонної служби України для безробітних та шукачів роботи.

Старший офіцер з добору окремого регіонального центру комплектування  майор Шевченко Марія Петрівна зазначила, що триває набір претендентів на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 років, на посади осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Під час презентації ознайомила присутніх зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, перевагами, а також наголосила на важливості зазначеної служби, яка полягає в першу чергу в охороні державного кордону України, дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Учасники заходу цікавились умовами праці та розміром грошового забезпечення, знаннями та навичками, які необхідні для служби у Державній прикордонній службі України, деталями прийому на службу. Також безробітні взяли активну участь у дискусії та мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23, каб№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора