Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12 сесія

 1. Про затвердження цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Дівичківської сільської ради на 2021-2026 роки.
 2.  Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік
 3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2021 рік
 4. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023  роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2021 року №374-8 –VIII
 5. Про затвердження Положення про преміювання  та надання матеріальної допомоги працівникам «Амбулаторії загальної практики - сімейної медицини» Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області
 6. Про внесення змін до рішення №70-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2022 роки»
 7. Про внесення змін до Програми «Питна вода Дівичківської сільської ради на 2021 рік», затвердженої рішенням  від 24.12.2020 року №75-4-VIII
 8. Про створення  Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради та затвердження Положення про Ташанський центр соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради
 9. Про призначення тимчасово  виконуючого обов’язки директора Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради
 10. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього
 11. Про виділення одноразової грошової допомоги Шовкошитньому Валентину Федоровичу
 12. Про скасування рішення виконавчого комітету Дівичківської сільської ради № 77-12 від 31 травня 2021 року  «Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна - чотирьохповерховому будинку в якому розміщений штаб військової частини А2399
 13. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради №354  41 сесії  5 скликання від 23.07.2010 року в частині надання дозволу   гр. Заплішньому Володимиру Івановичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і   споруд 
 14. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради № 1398-30-УІІ від 26.08.2020 року в частині надання дозволу гр. Мамітьку Володимиру Івановичу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0800 га в с. Стовп’яги.
 15. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради № 1398-30-УІІ від 26.08.2020 року в частині надання дозволу гр. Чорному Олександру Миколайовичу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0800 га в с. Стовп’яги.
 16. Про припинення права оренди земельної ділянки (приміщення магазину) по вул. Ферапонтова, 9 в с. Єрківці, Київської області та розірвання договору оренди  землі, укладеного з Дівичківським споживчим товариством.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка) гр. Заплішній Наталії Вікторівні
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бойко Тамарі Миколаївні, площею 0,2500 га, по вул. Каласовка, 16, в с. Ковалин.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пищику Івану Іллічу, площею 0,2500 га, по вул. Шкільній, 5, в с. Стовп’яги.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кус Ніні Георгіївні, площею 0,2500 га, по вул. Москаленка, 104, в с. Ковалин.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Хахуді Сергію Миколайовичу, площею 0,2500 га, по вул. Миру, 22, в с. Дівички.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ходос Любові Володимирівні, площею 0,2500 га, по вул. Перемоги, 73, в с. Гречаники.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бойправу Олександру Сергійовичу, площею 0,2500 га, по вул. Поліська, 2, в с. Стовп’яги.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дузь Валентині Миколаївні площею 0,2500 га по вул. Центральній, 23, с.Ковалин.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,4000 га для сінокосіння і випасання худоби в с. Гречаники, Київської області гр. Литвиненко Ірині Василівні, терміном на 6 місяців.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хахуді Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1700 га по вул. Миру в селі Дівички.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пищику Івану Іллічу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,6000 га по вул. Шкільній, в с. Стовп’яги.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Токарєвій Надії Григорівні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0600 га по вул. Садовій, в селі Дівички.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойко Тамарі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,7000 га по вул. Каласовка в селі Ковалин.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горобію Дмитру Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,3500 га в селі Ковалин.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мусієнко Віті Миколаївні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2500 га в селі Дівички
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мар’ясовій Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2000 га в селі Єрківці.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шматок Валентині Григорівні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2500 га в селі Єрківці.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мамітько Олені Василівні для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0800 га кадастровий номер 3223387200:06:012:0007на території Дівичківської сільської ради.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорній Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0800 га кадастровий номер 3223387200:06:012:0010на території Дівичківської сільської ради.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мині Тетяні Григорівні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2500 га по вул. Шевченка в селі Стовп’яги.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пиріг Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га по вул. Каласовка, в селі Ковалин Київської області.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пирогу  Сергію Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,2400 га по вул. Гірській , в селі Ковалин Київської області.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дузь Валентині Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га по вул. Центральній, в селі Ковалин Київської області.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дузю Олександру Валерійовичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га по вул. Каласовка, в селі Ковалин Київської області
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білоконю Олександру Григоровичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,1200 га по вул. Каласовка, в селі Ковалин Київської області
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лаврентьєвій Наталії Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства площею 0,1200 га по вул. Каласовка, в селі Ковалин Київської області
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Видолобу Артему Володимировичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована по вул. Дригуча, в селі Ковалин Київської області.
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Шкурку Андрію Андрійовичу на території Дівичківської сільської ради.
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дузю Івану Володимировичу на території Єрковецького старостинського округу.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Репалу Валерію Івановичу.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Репалу Володимиру Івановичу.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Рибальченко Тетяні Іванівні.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Федчук Олені Степанівні
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Заплішньому Володимиру Івановичу.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Остаповському Олексію Сергійовичу.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Заплішній Наталії Вікторівні.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Беркало Тетяні Павлівні.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Чумак Валентині Іванівні.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель запасу на цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 36,0874 га, кадастровий номер: 3223387200:06:012:0003 на території Стовп’язького старостинського округу.
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель запасу на цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 20,9403 га кадастровий номер: 3223387200:06:015:0004на території Стовп’язького старостинського округу.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель запасу на цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 11,3120 га кадастровий номер: 3223387200:06:011:0081 на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради та включення до переліку земельних ділянок які виставляються на земельні торги окремими лотами для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).
 58. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки комунальної власності площею 20, 9403 га кадастровий номер 3223387200:06:015:0004 за цільовим призначенням землі запасу на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради  Київської області на дві нерівнозначні земельні ділянки точною площею 10,0000 га та 10,9403 га.
 59. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки комунальної власності площею 36,0874 га кадастровий номер 3223387200:06:012:0003 за цільовим призначенням землі запасу на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради  Київської області на дві нерівнозначні земельні ділянки точною площею 20,0000 га та 16, 0874 га
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Тарасенко Надії Михайлівні в с. Ковалин, вул. Молодіжна, 16.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Дубошею Валерію Андрійовичу в с. Кавказ, вул. Кавказька, 17.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Фоменко Оксані Миколаївні в с. Ковалин, вул. Дригуча.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Мельничук Тамарі Вікторівні в с. Стовп’яги, вул. Польова.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Дубошею Валерію Андрійовичу  в с. Кавказ, вул. Кавказька.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Тарасенко Надії Михайлівні в с. Ковалин, вул. Молодіжна.
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Федорову Олексію Олександровичу в с. Дівички, вул. Артилеристів.
 67. Про створення комісії з вивчення питання щодо побудови  свиноекомплексу в с. Ковалин та затвердження складу комісії
 68. Про заборону будівництва свинокомплексу неповного циклу ТОВ "Ковалин Агро" та обов’язкове проведення громадських слухань   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора