Освіта

Дівичківське навчально-виховне об'єднання "Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів - заклад дошкільної освіти"

Скорочена назва

Дівичківське НВО "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО"

Кравець Марина Олексіївна

(04567) 2-31-27

196

Єрківецьке навчально - виховне обєнання "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів заклад дошкільної освіти"

Скорочена назва

Єрківецьке НВО "ЗЗСО І-ІІІ ст .-ЗДО"

Бойко Олександра Григорівна

0938134249

98

Стовп"язьке навчально-виховне об'єднання "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти"

Скорочена назва

Стовп'язьке НВО "ЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗДО"

Клименко Анатолій Миколайович

(04567)26581

159

Ковалинське навчально-виховне об'єднання "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів- заклад дошкільної освіти"

Скорочена назва

Ковалинське НВО "ЗЗСО І-ІІ ступенів-ЗДО"

Руденко Світлана Василівна

(04567)23112

84

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с. Дівички(Військове містечко)

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с. Дівички-1

0988831040

Кількість учнів

38

В ЗДО "Журавлик" відбулося свято " Козацькі розваги"

11 жовтня в ЗДО "Журавлик" відбулося свято " Козацькі розваги" присвячене Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість. Свято дало змогу дітям дізнатися, як жили наші пращури козаки. Випробувати себе в змаганнях та естафетах.

18:29:31 11.10.2019

Слова подяки керівництву Дівичківської ОТГ за отримані подарунки: сучасні технічні засоби навчання

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї,закладу дошкільної освіти, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Колектив Єрківецького НВО та ЗДО " Барвінок" висловлює найтепліші слова подяки керівництву Дівичківської ОТГ за отримані подарунки: сучасні технічні засоби навчання.

18:24:34 09.10.2019