07.12.2023

1.Про надання дозволу матері Митрофаненко Лілії Вікторівні  діяти від імені своїх малолітніх дітей Митрофаненко Ангеліни Анатоліївни, 08.12.2011 р.н., Митрофаненка Олега Анатолійовича, 24.09.2018 р.н. щодо їх майнових прав.

2. Про надання дозволу на  продаж автомобілів 1/6частина яких належить на праві власності малолітнім дітям

3. Про внесення змін до рішення  № 4 від 15.01.2019  року  «Про створення житлової комісії  при виконавчому комітеті  Дівичківської сільської ради» (зі змінами)

4.Про переведення  особового рахунку на квартиру у зв’язку зі смертю власника

5. Про включення до числа службового житла житлових приміщень