14.06.2023

1.Про скасування рішення № 63-06 від 11 квітня 2023 року «Про надання дозволу дарування будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина Ребрик Злата Сергіївна, 18.08.2020 року народження».

2.Про надання дозволу на вчинення  правочинів щодо купівлі-продажу будинку,  у якому зареєстрована малолітня дитина Ребрик Злата Сергіївна, 18.08.2020 року народження.

3.Про надання дозволу на дарування житлового будинку малолітній дитині,  Никитюку Андрію Миколайовичу,  01 грудня 2020 року народження.

4.Про внесення змін до рішення № 93-15 від 12.07.2021 року «Про утворення місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердження її складу та положення»  (зі змінами).

5.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва