Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Святковий концерт у Єрковецькому Будинку культури до Дня захисника України

       13 жовтня 2018 року на передодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України та Дня Українського козацтва в Єрковецькому Будинку культури відбувся святковий концерт.

       З вітальним словом виступив староста села Єрківці Максим Юрченко: «Щиро й сердечно хочу привітати Вас із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї  багатовікової української історії. В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії  і миру!» Максим Юрченко оголосив подяку за вірність військовій присязі та  високий професіоналізм виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Шевчуку Сергію Володимировичу також повідомив присутніх, що всім учасникам бойових дій ООС (кол. – АТО), які зареєстровані на територій Дівичківської громади буде виплачена грошова винагорода на банківські картки.

        Далі, своєю чудовою святковою програмою, мешканців та гостей села Єрківці привітали гості із села Дівички, а саме ансамбль  «Дівичанка», танцювальний колектив «Фієста», танцювальний колектив «Колосочки», гурт «Орфей», солістки Сніжана Маринчук та Вікторія Вакуленко.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора