Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

43 сесія

 1. Про внесення змін фінансового плану на 2023 рік Комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради,  Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради.
 2. Про затвердження Положення «Про встановлення цін на роботи (послуги), що виконуються Комунальною установою «Трудовий архів» Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради».
 3. Про внесення змін до  Програми  розроблення містобудівної документації населених пунктів   Дівичківської сільської    територіальної  громади на 2023-2024 роки.
 4. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIIІ.
 5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2023 рік.
 6. Про надання безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 7. Про внесення змін до «Комплексної Програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Дівичківської сільської ради  на 2020-2025 роки».
 8. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради № 1487-38-VІІІ від 23.12.2022  року «Про затвердження  Програми землеустрою на території Дівичківської сільської ради на 2023-2025 роки».
 9. Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дівичківської сільської ради  на 2023 рік.
 10. Про затвердження Програми  підтримки батальйону патрульної поліції у місті Бориспіль управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції на 2023 рік.
 11. Про передачу у 2023 році до державного бюджету коштів на засадах міжбюджетного трансферту на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
 12. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 13. Про затвердження Положення про Порядок використання шкільних автобусів.
 14. Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Дівичківської сільської ради на 2023  рік.
 15. Про виділення одноразової грошової допомоги Михальчишиній Ніні Іванівні.
 16. Про виділення одноразової грошової допомоги  Бугайчуку Олександру Олександровичу.
 17. Про виділення одноразової грошової допомоги Білокінь Надії Петрівні.
 18. Про виділення одноразової грошової допомоги Лазуткіну Олександру Володимировичу
 19. Про надання дозволу КНП «Переяславська багатопрофільна лікарня  інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради,Ташанської сільської ради, Дівичківської  сільської ради, Циблівської сільської ради на списання основних засобів.
 20. Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду.
 21. Про  взяття на баланс  мережі вуличного освітлення.
 22. Про скасування рішення сесії Дівичківської сільської ради.
 23. Про надання дозволу на передачу в суборенду нерухомого майна.
 24. Про  встановлення  розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонтів, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 25. Про передачу нерухомого майна.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді орієнтовною площею 0,3500 га, для будівництва і обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (код КВЦПЗ - 07.02),  яка розташована по вул. Дружби в с. Стовп’яги Бориспільського району Київської області.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді орієнтовною площею 0,3500 га, для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ - 03.12), яка розташована по вул. Зоряній в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді орієнтовною площею 0,3000 га, для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ - 03.12), яка розташована по вул. Зоряній в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді орієнтовною площею 0,4000 га, для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ - 03.12), яка розташована по вул. Зоряній, буд. 28-а в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді орієнтовною площею 0,5000 га, для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ - 03.12), яка розташована по вул. Миру в с. Веселе Бориспільського району Київської області.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді орієнтовною площею 1,2000 га, для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ - 03.12), яка розташована по вул. Кавказькій в с. Кавказ Бориспільського району Київської області.
 32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,8000 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Сонячній (бувша Горького), буд. 1-а, буд. 1-б, буд. 1-в в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 33. Про припинення права оренди земельної ділянки площею 0,1792 га, кадастровий номер 3223382000:04:005:0124 та розірвання договору оренди землі укладеного з гр. Бірюліною Оленою Валеріївною.
 34. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,2500 га для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (код КВЦПЗ-12.11) в с. Кавказ Бориспільського району Київської області для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Космонавтів, 2-А, в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  в с. Кавказ, Бориспільського району, Київської області.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Рубан Любові Григорівні по вул. Культури, буд. 19, в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого  селянського господарства» у землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Налапко Вікторії Миколаївни, що розташована в селі Ковалин, вул. Москаленка Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер 3223384101:01:025:0018.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється   із земель «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Сича Сергія Васильовича, гр. Сича Вячеслава Васильовича, що розташована в селі Стовп’яги, вул. Дніпровська, 2, Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер 3223387201:03:007:0148.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого  селянського господарства» у землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Почтарьова Андрія Олександровича, що розташована в селі Стовп’яги, Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер 3223387201:03:007:0108.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого  селянського господарства» у землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Мельник Надії Миколаївні, що розташована в селі Гречаники, вул. Київській, 1, Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер 3223387203:02:004:0034.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора