A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19 сесія

 1. Про внесення змін до рішення №70-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення « Турбота»  на 2021-2022 роки».
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
 3. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023  роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2021 року №374-8 –VIII.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва  та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням №68-4- VIII від 24.12.2020 року.
 5. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки.
 6.  Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
 7. Про надання безповоротної фінансової допомоги Комунальному підприємству  «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 8. Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району на 2020-2021 роки, затвердженої рішенням сесії №1019-23-VIII від 24.12.2019 року (зі змінами).
 9. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної  культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням №69-4- VIII від 24.12.2020 року
 10. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
 11. Про затвердження переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Дівичківської сільської ради.
 12. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради № 51-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дівичківської сільської ради та її виконавчих органів ради» (зі змінами)
 13. Про затвердження Положення про комісію Дівичківської сільської ради з питань евакуації та її складу.
 14. Про затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи Дівичківської сільської ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
 15. Про організацію роботи комунальної установи Дівичківської сільської  ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
 16. Про затвердження Положення про призначення та виплату стипендій обдарованим і талановитим учням закладів освіти Дівичківської сільської ради у 2021/2022 навчальному році.
 17. Про виділення одноразової грошової допомоги Єфіменку Анатолію Андрійовичу.
 18. Про списання дебіторської заборгованості ліквідаційної комісії банку Україна в сумі 14127 грн. на фінансові результати, яка виникла до 2007 року.
 19. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель водного фонду на території Дівичківської  сільської ради (Територіальної громади).
 20. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель лісового фонду на території Дівичківської  сільської ради (Територіальної громади).
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення ТОВ «АҐРОТРЕЙД ҐРУП».
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого оформлення документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в селі Дівички по вул. Дружби, буд. 4-а, Київської області.
 23. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради  №629-12-VIII від 17 червня 2021 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дузь Валентині  Миколаївні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована по вул. Центральній, в с. Ковалин Київської області».
 24. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради № 130-15-V від 20.12.2007 року в частині надання дозволу гр. Беркало Тетяні Павлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 25. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради №261-37-УІ  від 12.09.2014 року в частині надання дозволу  на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і  споруд  гр. Хомич Оксані Валеріївні.
 26.  Про скасування рішення Дівичківської сільської ради №367  43 сесії 5 скликання   від 22.09.2010 року в частині надання дозволу  на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і  споруд  гр. Хомичу Олексію  Валерійовичу 
 27. Про внесення змін до рішення №846-17-VIII від 24 вересня 2021 року громадянам Дузю Володимиру Олексійовичу, Дузь Олені Олександрівні в частині заміни слів «Спільна сумісна власність» на «Спільна часткова власність»
 28. Про продовження терміну дії рішення Стовп’язької сільської ради №359 19 сесії 7 скликання від 24 жовтня 2017 року в частині надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність із земель комунальної власності  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ходкевич Марті Іванівні.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сич Наталії Сергіївні.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Каразію Сергію Андрійовичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Молоштану Валентину Миколайовичу
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Семенцовій Олені Іванівні.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власенко Наталії Тарасівні для колективного садівництва по вул. Окружній, 10 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куліченку Олександру Павловичу для колективного садівництва по вул. Будівельників, 6 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лосю Валерію Володимировичу для колективного садівництва по вул. Набережній, 18 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Негрей Валентині Михайлівні для колективного садівництва по вул. Набережній, 1-г в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Палагуті Анастасії Сергіївні для колективного садівництва по вул. Окружній, 41-а в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Люгіну Володимиру Олександровичу для колективного садівництва по вул. Дружній, 14 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тулупову Олегу Геннадійовичу для колективного садівництва по вул. Будівельників, 19 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Літусу Сергію Миколайовичу для колективного садівництва по вул. Будівельників, 107 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремі Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована по вул. Миру в селі Веселе, Київської області.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Улиді Вадиму Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована по вул. Шевченка в селі Стовп’яги, Київської області.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Старікову Олександру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Єрківці, Київської області.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Старіковій Надії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована по пров. Топольовому в селі Єрківці, Київської області.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семенцовій Олені Іванівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Дівички, Київської області.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Найденко Катерині Григорівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована по вул. Гірській в селі Ковалин, Київської області.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шухман Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі  Дівички, Київської області
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Штефан Надії Олександрівні.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Білоконю Андрію Михайловичу.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Лимонченко Наталії Петрівні.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну спільну сумісну власність гр. Роман Ганні Іванівні, гр. Роману Сергію Івановичу.
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну  власність гр. Петрик Юлії Володимирівні.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну  власність гр. Декало Катерині Григорівні.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну сумісну власність гр. Гринько Світлані Володимирівні, гр. Пирогу Івану Макаровичу.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Білоконю Анатолію Михайловичу.
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Жуку Андрію Володимировичу.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачу її у приватну власність гр. Чабан Тетяні Вікторівні.
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачу її у приватну власність гр. Чабан Нелі Олександрівні.
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачу її у приватну власність гр. Чабану Олександру Григоровичу.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр.Негрею Олегу Віталійовичу.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва  та передачу її у приватну власність гр.Охобі Ніні Михайлівні.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу її у приватну власність гр.Кондес Наталії  Віталіївні.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  колективного  садівництва та передачу її у приватну власність гр.Шукшиній Оксані Олегівні.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Рижову Миколі Івановичу.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Рижовій Олені Миколаївні.
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Рижовій Аліні Ігорівні.
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Рижову Андрію Миколайовичу.
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Кондратенку Дмитру Володимировичу.
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Литусу Роману Сергійовичу.
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Куксі Роману Петровичу.
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Брагіній Марії Сергіївні.
 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Вітківській Катерині Іллівні.
 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Винограду Івану Кириловичу.
 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Крикун Аллі Іванівні.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Кремешній Тетяні Герасимівні.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Кузьменку Григорію Петровичу.
 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Ковалюку Роману Антоновичу.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Гаврилишину Олексію Олексійовичу.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Видолобу Артему Володимировичу.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Кудренку Олександру Федоровичу.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Білоконю Андрію Михайловичу.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Гичу Василю Архиповичу.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Сушко Тетяні Володимирівні.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Штефан Катерині Федорівні.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Хильку Миколі Івановичу.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Полторак Катерині Анатоліївні.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Доманчук Ірині Петрівні.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Горобцю Василю Маркіяновичу.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Гордієнку Ігорю Григоровичу.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Міщенко Марії Павлівні.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Пономаренку Олександру Миколайовичу.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр.Огеренку Сергію Івановичу.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Гордієнко Вікторії Борисівні.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Старикову Сергію Миколайовичу.
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Бондаренку Вадиму Івановичу.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Гончаровій Аллі Іванівні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора