Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

67 сесія

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дівичківської сільської ради на 2025 рік.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дівичківської сільської ради на 2025 рік.
 3. Про встановлення  ставок єдиного податку  для суб’єктів  господарювання на території Дівичківської сільської територіальної громади на  2025 рік  та затвердження Положення про особливості справляння єдиного податку суб`єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
 4. Про затвердження ставки збору за місця паркування транспортних засобів на  території Дівичківської  сільської територіальної громади  на 2025 рік.
 5. Про встановлення ставки  транспортного податку  на території Дівичківської сільської ради  на 2025 рік.
 6. Про встановлення ставки туристичного збору на 2025 рік на території Дівичківської сільської ради.
 7. Про внесення змін до   Програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2024-2026 роки.   ДОДАТОК
 8. Про внесення змін до Програми «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2024 рік.
 9. Про відкриття інклюзивних класів  в закладах загальної середньої освіти.
 10. Про затвердження у новій редакції  Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки (із змінами).
 11. Про внесення змін до Програми   розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2024 рік.
 12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023-2024 роки».
 13. Про виділення одноразової грошової допомоги Єфіменко Наталії Михайлівні.
 14. Про виділення одноразової грошової допомоги Герасименко Катерині Іванівні.
 15. Про виділення одноразової грошової допомоги Соболь Оксані Михайлівні.
 16. Про надання матеріальної допомоги.
 17. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 22.12.2023 року № 2114-59-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2024 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 18. Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду.
 19. Про внесення змін до складу  постійно  діючої комісії на прийняття,введення в експлуатацію, передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та матеріальних цінностей.
 20. Про затвердження договору пайової участі (внеску) в утримання об’єктів благоустрою на території Дівичківської сільської територіальної громади  під час розташування тимчасових споруд.
 21. Про припинення права оперативного управління  та вилучення з оперативного управління відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради  та передачу в оперативне управління  виконавчому комітету Дівичківської сільської ради майна комунальної власності  автомобіля CHERY TIGGO 2 д/н АІ5722РА.  
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 1,0000 га та 2,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-рілля) в с. Веселе Бориспільського району Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 0,2000 га та 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства (угіддя-рілля) в с. Ковалин Бориспільського району Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 2,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-рілля) на території Ковалинського старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності кадастровий номер 3223382001:01:008:0054 загальною площею 0,1500 га та кадастровий номер 3223382001:01:008:0055 загальною площею 0,3922 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Миру, буд. 46/3, буд. 46/4 в с. Дівички Бориспільського району Київської області та передачу їх в оренду гр. Дорошу Миколі Володимировичу.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  комунальної власності кадастровий номер 3223383200:05:008:0056 загальною площею 0,2300 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Садовій, буд. 16в в с. Єрківці Бориспільського району Київської області та передачу її в оренду фермерському господарству «Стожар», в особі  голови Власенка Анатолія Олексійовича.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування виконавчому комітету Дівичківської сільської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (під розміщення та обслуговування кладовища) по вул. Дружби в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Кардашу Юрію Володимировичу по вул. Мисливській, буд. 5 в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Шереметі Катерині Миколаївні по вул. Молодіжній, буд. 17 в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Хоменку Миколі Михайловичу по вул. Мисливській, буд. 14 в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Третяк Ганні Володимирівні, що розташована в с. Єрківці Бориспільського району Київської області, площею 0,2274 га, кадастровий номер 3223383201:01:011:0007

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора