58 сесія

1. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
  2. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 25.08. 2023 року 1886-52-VIII «Про  створення відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради та затвердження Положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради та його структури».
  3. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 28.11. 2023 року 2024-57-VIII «Про  затвердження штатного розпису відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради».
  4. Про безоплатну передачу  рухомого та нерухомого майна комунальної власності Дівичківської сільської ради в оперативне управління відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради.
  5. Про передачу точок приєднання електроенергії.
  6. Про передачу пального.