16.03.2021

1.«Про схвалення звіту про стан соціального захисту населення на території Дівичківської сільської ради»

2.«Про схвалення звіту щодо роботи закладів культури, що розташовані на території Дівичківської сільської ради за 2020 рік»

2.«Про внесення змін до рішення № 14 від 07.02.2018 року «Про утворення адміністративної комісії, обрання її складу та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконкомі Дівичківської сільської ради» (зі змінами)»

3.«Про внесення змін до рішення № 4 від 15.01.2019 року «Про створення житлової комісії при виконавчому комітеті Дівичківської сільської ради» (зі змінами)»

4.«Про проведення весняної толоки-двомісячника з озеленення та благоустрою сіл Дівичківської громади»

5.«Про   надання повноважень складати протоколи про адміністративні правопорушення»

6.«Про схвалення плану заходів щодо підготовки та проведення офіційного відкриття центру надання адміністративних послуг на території Дівичківської сільської ради»;

7.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06 жовтня 202 року № 156 «Про присвоєння окремих адресних номерів виділеним в окремі об’єкти права власності частинам житлового будинку, які належать гр. Чайці П.М та гр. Чайці А.М.»