Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

38 сесія

 1.  
 2. Про затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради на 2023 рік.

додаток

 1. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIIІ.
 2. Про внесення змін до  програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки затвердженої рішенням від 26.01.2021 №129-6-VIII.

додаток

 1. Про внесення змін до «Комплексної Програми запобігання виникнення пожеж та зменшення Їх наслідків на території Дівичківської сільської ради на 2020-2025 роки»
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Дівичківської сільської ради № 1083-22-VІІІ від 23 грудня 2021 року (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина-успішна країна» на 2022 – 2023 роки.
 4. Про внесення змін до рішення №1104-22-VIII від 23.12.2021 року «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг   Дівичківської сільської ради».

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

 1. Про затвердження Програми удосконалення надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспортних документів у Центрі надання адміністративних послуг в Дівичківській сільській раді на 2023 рік.
 2. Про затвердження Програми землеустрою на території Дівичківської сільської ради на 2023-2025 роки.
 3. Про затвердження Програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на території Дівичківської сільської ради на 2023-2029 роки.
 4. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дівичківської сільської ради  на 2023 рік.

Додаток

Додаток

 1. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2023 рік.
 2. Про затвердження Програми надання невідкладної  медичної допомоги  жителям Дівичківської територіальної громади на 2023 рік

Додаток

 1. Про затвердження Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дівичківською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 рік.
 2. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 3. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 4. Про затвердження Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 5. Про затвердження Програми підвищення спроможності  та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 3085 на 2023рік.

Додаток

 1. Про затвердження Програми підвищення спроможності  та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 2399 на 2023рік.

Додаток

 1. Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023-2024 роки.
 2. Про затвердження  Програми з регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади на 2023-2024 роки
 3. Про затвердження   Програми «Підтримки розвитку Комунальної установи«Трудовий архів»  на 2023рік.
 4. Про передачу у 2023 році до бюджету Циблівської сільської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 5. Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської радита надання медичних послуг понад обсяг, передбачений Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2023-2024 роки.
 6. Про передачу у 2023 році до бюджету Переяславської міської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 7. Про затвердження Програми забезпечення виконання заходів з  територіальної оборони  місцевого значення  Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 8. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Дівичківської сільської ради та  її виконавчих органів на 2023-2026 роки.
 9. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства “Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради” на 2023 рік
 10. Про затвердження Програми  «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 11. Про внесення змін до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Дівичківської  сільської ради  на 2023-2025 роки.
 12. Про затвердження Програми організації  та проведення оплачуваних  громадських робіт  по Дівичківській сільській раді на 2023 рік.
 13. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладене адміністративне стягнення   у вигляді виконання суспільно - корисних робіт, на території Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 14. Про затвердження переліку природоохоронних заходів на 2023 рік, що фінансуються з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.
 15. Про затвердження Програми забезпечення населених пунктів Дівичківської сільської ради містобудівною документацією на місцевому рівні на 2023-2024 роки.
 16. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

Додаток

 1. Про затвердження бюджету Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього.

Додаток

Додаток

Додаток

 1. Про встановлення надбавки та премії сільському голові Слюсарю О.М. на 2023 рік.
 2. Про виділення одноразової грошової допомоги гр. Карману Віктору Миколайовичу.
 3. Про виділення одноразової грошової допомоги Гриценок Юлії Миколаївні.
 4. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради.
 5. Про затвердження структури і загальної чисельності апарату Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради.
 6. Про затвердження штатного розпису  апарату   Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради.
 7. Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради».
 8. Про затвердження штатних розписів закладів та установ освіти Дівичківської сільської ради.
 9. Про затвердження штатного розпису працівників  сільських будинків культури та працівників сільських бібліотек       Дівичківської сільської ради.
 10. Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду.
 11. Про  використання власного транспортного засобу для виконання службових поїздок.
 12. Про встановлення ліміту витрат бензину для службового автомобіля Дівичківської сільської ради.
 13. Про продовження членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
 14. Про  включення майна до Переліку Першого типу та надання дозволу на передачу майна в оренду на аукціоні.
 15. Про збільшення балансової вартості доріг Дівичківської сільської ради

Додаток

 1. Про передачу матеріалів.
 2. Про звернення депутатів Дівичківської сільської радим до Президента України
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. КОВАЛИН БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Москаленка,12 в с. Ковалин, Бориспільського району Київської області.
 4. Про надання дозволу виконавчому комітету Дівичківської сільської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,3000 га для ведення особистого селянського господарства (вид угідь – багаторічні насадження) з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована в с. Кавказ, Бориспільського району, Київської області.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Первой Дмитру Михайловичу по вул. Шевченка, в с. Стовп’яги, Бориспільського району, Київської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Куцій Ользі Олександрівні по вул. Молодіжній, буд. 5 в с. Кавказ, Бориспільського району, Київської області.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Тулубу Миколі Даниловичу по вул. Соснівській, буд. 33 в с. Стовп’яги, Бориспільського району, Київської області.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Кириченку Валерію Івановичу по вул. Космонавтів, буд. 31 в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Перчук Лідії Василівні по вул. Сонячній, буд. 42 в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну спільну часткову власність гр. Довгоборець Наталії Василівні та гр. Молоштан Ользі Василівні по вул. Космонавтів, буд. 38 в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Зозулі Віктору Васильовичу на території Стовп’язького старостинського округу  Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Дерновій Наталії Віталіївні по вулиці Лісовій, 104, в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр.Люгіну Володимиру Олександровичу по вул. Дружна, 14, в СТ «Меліоратор», на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Лосю Валерію Володимировичу по вул. Набережній, 18, в СТ «Меліоратор», на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Карман Галині Петрівні  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Коханівській Оксані Дмитрівні  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Перчук Лідії Василівні  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Кириченку Василю Анатолійовичу  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Тютюннику Віталію Дмитровичу в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Молоштан Ользі Василівні  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Кириченко Любові Михайлівні  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Мацьовці Андрію Володимировичу  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Мельнику Анатолію Михайловичу  в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Мушенку Василю Володимировичу  по вул. Ковалинській, в селі Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Бойко Тамарі Миколаївні по вул. Каласовка, в селі Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Ярошу Руслану Михайловичу по вул. Москаленка, в селі Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Молоштану Сергію Миколайовичу по вул. Пасічній, в селі Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Іванченко Надії Федорівні в селі Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачу її у приватну власність гр. Шульзі Тетяні Миколаївні в селі Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Бойку Володимиру Миколайовичу по вул. Зоряній, в селі Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Левченку Віктору Миколайовичу в селі Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Подоляну Ігорю Володимировичу в селі Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Тимченку Володимиру Івановичу по вул. Артилеристів, ділянка № 101, в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр.Літвін Лідії Миколаївні по вул. Артилеристів, ділянка № 217, в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» гр. Андріяша Василя Миколайовича, що розташована в селі Єрківці, вул. Зоряна (бувша Жовтнева), Бориспільського району, Київської області, кадастровий номер: 3223383201:01:007:0057
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду ТОВ «АҐРОТРЕЙД ҐРУП»  земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 3223387200:05:004:0216 загальною площею  16,5605 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул.  Миру в с. Веселе Бориспільського району Київської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора