20.12.2022

1.Про схвалення Програми удосконалення надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспортних документів у Центрі надання адміністративних послуг в Дівичківській сільській раді на 2023 рік.

2. Про схвалення Програми землеустрою на території Дівичківської сільської ради на 2023-2025 роки

3. Про схвалення Програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на території Дівичківської сільської ради на 2023-2029 роки

4. Про схвалення Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дівичківської сільської ради на 2023 рік.    Додаток                   Додаток

5. Про схвалення Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023 рік.

6. Про схвалення Програми надання невідкладної медичної допомоги жителям Дівичківської територіальної громади на 2023 рік.

7. Про схвалення Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дівичківською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 рік.

8.Про схвалення Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

9.Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

10. Про схвалення Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

11. Про схвалення Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023-2024 роки.

12.Про схвалення Програми з регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади на 2023-2024 роки.

13. Про схвалення Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у військовій частині А 2399 на 2023рік.

14 Про схвалення Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у військовій частині А 3085 на 2023рік.

15. Про схвалення Програми «Підтримки розвитку Комунальної установи«Трудовий архів» на 2023рік.

16. Про схвалення Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської радита надання медичних послуг понад обсяг, передбачений Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2023-2024 роки.

17. Про схвалення Програми забезпечення виконання заходів територіальної оборони місцевого значення Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

18. Про схвалення Програми висвітлення діяльності Дівичківської сільської ради та її виконавчих органів на 2023-2026 роки.

19. Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального підприємства “Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради” на 2023 рік.

20. Про схвалення Програми «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

21. Про схвалення Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Дівичківської сільської ради на 2023-2025 роки.

22. Про схвалення Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт по Дівичківській сільській раді на 2023 рік.

23. Про схвалення Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно - корисних робіт, на території Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

24. Про схвалення Програми забезпечення населених пунктів Дівичківської сільської ради містобудівною документацією на місцевому рівні на 2023-2024 роки.

25. Про схвалення переліку природоохоронних заходів на 2023 рік, що фінансуються з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.

26. Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської ради на 2023 рік.

27. Про надання дозволу на вчинення правочинів Найверт Андрію Олександровичу та Найверт Ірині Вікторівні

28. Про надання дозволу на вчинення правочинів Найверт Андрію Олександровичу та Найверт Ірині Віктиорівні

29. Про внесення змін до рішення №139-25 від 24.11.2022"Про затвердження норми витрат палива і мастильних матеріалів на роботу генераторів,бензопил та бензокоси".

30. Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на зрізання двох дерев(горіхів) по вул.. Гагаріна, 14 в селі Дівички Бориспільського району Київської області.

31. Про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку Дівичківської сільської ради.

32. Про реєстрацію колективного договору.

33. Про внесення змін до рішення № 14 від 07.02.2018 року «Про утворення адміністративної комісії, обрання її складу та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконкомі Дівичківської сільської ради» (зі змінами).