20.05.2024

1.Про схвалення звіту про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року

2. Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з обстеження об’єктів та споруд, що знаходяться на  території Дівичківської сільської ради (зі змінами)

3. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітній дитині Кочурову Єгору Михайловичу

4. Про затвердження Соціального паспорту  Дівичківської територіальної громади

5. Про погодження місцерозташування тимчасової споруди та малих архітектурних форм містобудівній документації, будівельним нормам

6. Про погодження місцерозташування тимчасової споруди та малих архітектурних форм містобудівній документації, будівельним нормам

7. Про затвердження  Містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкту будівництва: «Нове будівництво двох індивідуальних житлових будинків та кафе в селі  Кавказ Бориспільського району Київської області, вулиця Набережна»

8. Про затвердження змін до містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкту будівництва «Нове будівництво магазину – кафе за адресою: Київська область Бориспільський район село Єрківці, вул. Культури, 1»

9. Про затвердження Будівельного паспорту «Нове будівництво садового будинку на території Дівичківської територіальної громади  Бориспільського  району Київської  області, урочище Чубуки, вул. Прибережна, 4,  ділянка 44 »

10. Про затвердження Будівельного паспорту «Реконструкція житлового будинку садибного типу  в селі Єрківці Бориспільського району  Київської області, вулиця Миру, 32»

11. Про затвердження адреси

12. Про затвердження адреси

13. Про надання дозволу на приватизацію квартири

14. Про надання дозволу на розміщення  пересувних атракціонів

15. Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на зрізання 3 дерев (липа ) по вул. Центральна  в селі Єрківці  Бориспільського району Київської області

16. Про надання дозволу на підключення до електромережі магазину  «П’ятачок»

17.Про затвердження адреси