55 сесія

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради»  на 2023 рік.
  2. Про безоплатне харчування учня Єрківецької гімназії Долженка Іллі Олеговича.
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2023 рік.
  4. Про надання безповоротної фінансової  допомоги КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
  5. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки.
  6. Про передачу у 2023 році до державного бюджету коштів на засадах міжбюджетного трансферту на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
  7. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами)