Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

59 сесія

 1. Про затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради на 2024 рік.
 2. Про затвердження фінансового плану на 2024 рік Комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради,  Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради.
 3. Про затвердження Програми «Підтримки розвитку Комунальної установи«Трудовий архів»  на 2024 рік.
 4. Про затвердження фінансового плану на 2024 рік Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Дівичківської сільської ради».
 5. Про затвердження фінансового плану на 2024 рік Комунального  підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки (із змінами).
 7. Про затвердження Програми розвитку галузі рибного господарства на території Дівичківської сільської ради на 2024-2025 роки.
 8. Про затвердження Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни, Захисників і Захисниць  України на 2024 рік.
 9. Про затвердження  комплексної Програми   підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Щаслива родина – успішна громада” на 2024-2025 роки.  ДОДАТОК
 10. Про затвердження в новій редакції Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023-2024 роки.
 11. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дівичківської сільської ради  на 2024 рік.  ДОДАТОК
 12. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2024рік.
 13. Про затвердження Програми надання невідкладної медичної допомоги  жителям Дівичківської територіальної  громади на 2024рік.
 14. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2024рік.
 15. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2024рік.
 16. Про затвердження Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Дівичківської сільської ради на 2024рік.
 17. Про  затвердження    Програми висвітлення діяльності Дівичківської сільської  ради та її виконавчих органів у друкованих та телевізійних засобах масової інформації на 2024рік.
 18. Про затвердження Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2024-2026 роки.
 19. Про затвердження  програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2024-2026 роки.   ДОДАТОК
 20. Про затвердження Програми цільового забезпечення заходів з виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, функціонування системи військового обліку, мобілізаційної підготовки та мобілізації в межах Дівичківської сільської територіальної громади 2024 рік.
 21. Про затвердження Програми організації  та проведення оплачуваних громадських робіт  по Дівичківській сільській раді на 2024рік.
 22. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладене адміністративне стягнення   у вигляді виконання суспільно-корисних робіт, на території Дівичківської сільської ради на 2024 рік.
 23. Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини в Дівичківській сільській раді на 2024-2026 роки.   ДОДАТОК
 24. Про затвердження Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 3085 на 2024 рік.
 25. Про затвердження Програми  «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2024 рік.
 26. Про затвердження переліку природоохоронних заходів на 2024 рік, що фінансуються з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.
 27. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської ради на 2024 рік.
 28. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 29. Про встановлення надбавки та премії сільському голові Слюсарю О.М. на 2024 рік.
 30. Про виділення одноразової грошової допомоги Яковенко Марії Михайлівні.
 31. Про виділення одноразової грошової допомоги  Чикіній Альоні Миколаївні.
 32. Про виділення одноразової грошової допомоги  Андріяшу Вадиму Петровичу.
 33. Про виділення одноразової грошової допомоги Грищенку Максиму Анатолійовичу.
 34. Про виділення одноразової грошової допомоги Чимбиль Наталії Василівні.
 35. Про виділення одноразової грошової допомоги Щоткіну Віталію Володимировичу.
 36. Про затвердження штатного розпису апарату виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 37. Про затвердження штатного розпису фінансового відділу Дівичківської сільської ради.
 38. Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради».
 39. Про затвердження штатного розпису Комунального підприємства «Житлово-комунальне підприємство Дівичківської сільської ради».
 40. Про затвердження нової редакції Порядку  надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобовязалася поховати померлого.
 41. Про затвердження нової редакції Положення про Комісію з розглядузаяв про надання грошової допомоги та їїскладу.
 42. Про затвердження нової редакції Положення про Порядок надання одноразової грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян.
 43. Про  використання власного транспортного засобу для виконання службових поїздок.
 44. Про встановлення ліміту витрат бензину для службового автомобіля Дівичківської сільської ради.
 45. Про передачу у 2024 році до бюджету Циблівської сільської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 46. Про передачу у 2024 році до бюджету Переяславської міської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 47. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 48. Про затвердження бюджету Дівичківської сільської територіальної громади на 2024рік та додатків до нього. ДОДАТОК   ДОДАТОК
 49. Про зміну головного розпорядника бюджетних коштів.
 50. Про затвердження Положення про організаційний відділ виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 51. Про затвердження  Положення про відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 52. Про  затвердження Положення про Відділ бухгалтерського  обліку, звітності та господарської діяльності виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 53. Про затвердження Положення про  сектор з питань цивільного захисту населення,  надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 54. Про затвердження Положення про Відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 55. Про затвердження Положення про відділ з питань земельних відносин.
 56. Про затвердження Положення про Службу справ дітей та сім’ї виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 57. Про продовження членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
 58. Про безоплатну передачу мережі вуличного освітлення.
 59. Про  збільшення первісної вартості основних засобів,  що перебувають на балансі Дівичківської сільської ради.
 60. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 3223387200:06:009:0075 площею 14,5419 га на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області.
 61. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок в прибережній захисній смузі Канівського водосховища на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області.
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,5000 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (код КВЦПЗ - 07.01) з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), яка розташована на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області.
 63. Про розроблення проекту землеустроющодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 3211000000:01:022:0159 площею 17,3802 га із земель запасу на цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області.
 64. Про розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 3211000000:01:015:0160 площею 5,3894 га із земель запасу на цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області.
 65. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 3223383201:01:004:0049 загальною площею 0,1560 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Зоряній, буд.  2/3 в с. Єрківці Бориспільського району Київської області гр. Марченку Михайлу Павловичу.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності кадастровий номер 3223387204:04:001:0359 площею 12,7948 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - рілля) в с. Кавказ  Бориспільського району Київської області.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми кадастровий номер 3223387204:04:001:0360 власності площею 5,0052 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - рілля) в с. Кавказ  Бориспільського району Київської області.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності кадастровий номер 3223387200:06:003:0168 площею 2,5533 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - рілля) на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Бориспільського району Київської області.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності кадастровий номер 3223387201:03:002:0105 площею 16,9348 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - рілля) на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Бориспільського району Київської області.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності кадастровий номер 3223387204:04:001:0358 площею 5,4100 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - рілля) в с. Кавказ  Бориспільського району Київської області.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності кадастровий номер 3223384101:01:030:0065 площею 14,9998 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - рілля) в с. Ковалин Бориспільського району Київської області.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну спільну часткову власність гр. Карман Вікторії Валеріївні та гр. Черняку Сергію Володимировичу по вул. Миру, буд. 45, в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Очкур Ірині Андріївні по вул. Москаленка, буд. 111 в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Загородньому Григорію Микитовичу по вул. Каласовка, буд. 34 в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Горєлкіну Євгену Миколайовичу по вул. Заводській, буд. 39 в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора