Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

61 сесія

 1. Про затвердження звіту про виконання плану роботи Дівичківської сільської ради  за ІІ півріччя 2023 року та затвердження плану роботи Дівичківської сільської ради на І півріччя 2024 року.
 2.  Про затвердження звіту про здійснення  державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності  Дівичківською сільською радою  у 2023 році.
 3. Про затвердження нової редакції Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих  (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни, Захисників і Захисниць України на 2024 рік.
 4. Про внесення змін до Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у військовій частині А 3085, затвердженої рішенням сільської ради  від 22.12.2023 року № 2090-59-VIII.   ДОДАТОК
 5. Про затвердження Положення про відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дівичківської сільської ради.
 6. Про присвоєння чергового рангу посадової особи  місцевого самоврядування сільському голові Дівичківської сільської ради Слюсарю Олександру Миколайовичу.
 7. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 22.12.2023 року №2114-59-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 8. Про  надання дозволу посадовим особам апарату та виконавчих органів Дівичківської сільської ради  на використання власних автомобілів у службових цілях та  затвердження граничних лімітів кількості (норм) витрачання палива.
 9. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Дівичківської сільської територіальної громади та Порядку визначення розміру плати за використання місць, для розташування  засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Дівичківської сільської ради.
 10. Про безоплатну передачу  майна відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради.   ДОДАТОК
 11. Про внесення змін до рішення від 08 грудня 2023 року №2064-58-VIII «Про безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна комунальної власності Дівичківської сільської ради в оперативне управління відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради».
 12. Про створення постійно діючої комісії  на прийняття, введення в експлуатацію,  передачу та списання основних засобів,  інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та списання  матеріальних цінностей.
 13. Про затвердження у новій редакції Правил поховання на території Дівичківської сільської територіальної громади.
 14. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 лютого 2021 року щодо зміни сторони Орендаря.
 15. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 грудня 2023 року щодо зміни сторони Орендаря.
 16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 3223382001:01:004:0004 площею 0,3935 га по вул. Сонячній, 1-А в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 17. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 34,0000 га на три окремі земельні ділянки.
 18. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 19,0462 га на три окремі земельні ділянки.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  комунальної власності кадастровий номер 3223382000:04:005:0018 загальною площею 0,0396 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Дружби в селі Дівички Бориспільського району Київської області.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Яковенку Олексію Григоровичу  по вул. Молодіжній, буд. 3 в с. Кавказ, Бориспільського району, Київської області.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Дуброві Василю Васильовичу на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх у приватну власність гр. Пирогу Андрію Михайловичу на території  Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора